بلاگ

عملکرد ژنراتور stamford به چه صورت است؟ شرایط نگهداری این مدل به چه صورت می باشد؟

عملکرد ژنراتور stamford به چه صورت است؟ شرایط نگهداری این مدل به چه صورت می باشد؟

 

ژنراتور ها دستگاه هایی هستند ‌که در صنعت کاربرد زیادی دارند. تولید این محصول در سال، به حدود ۵۰۰۰۰  هزار تا در جهان می رسد. این دستگاه دارای سیستم کنترل کننده بوده که از طریق نرم افزار های الگوریتم می تواند بر روی کار ژنراتور ها نظارت داشته باشد؛ به گونه  ای که خروجی، ولتاژ فان، توان رادکتیو را زیر نظر خود قرار می دهد و عملکرد این قطعات را بهبود می بخشد. ژنراتورstamford  یکی از بهترین ژنراتور هایی است که کارایی زیادی دارد و شما می توانید از این دستگاه استفاده های زیادی در طول روز داشته باشید.

نمونه ژنراتور استامفورد

نمونه ژنراتور استامفورد

ژنراتور استامفورد چگونه کار می کند؟

ژنراتور ها از دو بخش تشکیل شده اند؛ بخش اول از یک موتور و جریان AC  و یک دینام که موتور را می چرخاند و بخش دوم از یک تنظیم کننده و ولتاژ عبوری تشکیل شده است که ولتاژ حداکثری که می تواند عبور دهد ۱۲۰ تا ۲۴۰ ولت می باشد. برخی از این ژنراتور ها دائم الکار هستند که با متصل شدن به مدار های خانه در هنگام قطعی برق،

می توانند برق کل خانه را تامین کنند. ژنراتورstamford  از جمله محصولات باکیفیت حال حاضر دنیا می باشد که در زمینه ژنراتورهای تک می باشد. در نصب این ژنراتور یک ترفند بکار می برند که دستگاه در هنگام قطعی برق بتواند به صورت خودکار، فعالیت نماید؛ البته این ویژگی می تواند برای بقیه ژنراتور ها هم باشد، زیرا تمام این دستگاه ها ساختاری شبیه به هم دارند.

کانون پی سایلنت دیزل ژنراتور ها

کانون پی سایلنت دیزل ژنراتور ها

این ژنراتور ها برای تامین برق در مکان های مختلف بکار می روند و اکثر آن ها دارای چرخ و دسته هستند. وسایل برقی که مستقیم به پریز برق متصل می شوند را می توان در پانل جلویی این ژنراتور ها وصل نمود. البته یک نمونه دیگر ژنراتورstamford   دارای قطعه دو شاخه می باشد که می تواند انرژی حداکثری ۲۴۰ ولتی را تامین کند.

این دستگاه با استفاده از دو بخشی که گفته شد می تواند انرژی مکانیکی را به الکتریکی تبدیل نماید که در نهایت این پروسه سبب تولید برق می شود.

 

این ژنراتور ها از چه سوختی استفاده می کنند؟

بیشتر ژنراتور ها از بنزین استفاده می کنند که با شرایط اقتصادی امروزه نمی توان از بنزین به مقدار زیاد استفاده کرد

؛ در نتیجه شما می توانید سوخت های دیگر را جایگزین آن نمایید. مثلا در بعضی از مواقع مانند چند روز قطعی برق شما نمی توانید از بنزین استفاده کنید. ژنراتورstamford  ژنراتور حساسی است که باید به خوبی از آن مراقبت کنید؛ چرا که متقاضی بنزین در زمان قطعی طولانی مدت، زیاد می شود و  اثر این نوع سوخت در این دستگاه ممکن است به سایر قطعات آسیب برساند. بنزین موجود در این وسیله در قسمت کاربراتور تبخیر می شود و رسوبات صمغی ایجاد می کند که مانع عبور سوخت از ژنراتور می شود. البته این که سوخت موتور شما چه باشد، بستگی به ژنراتور شما دارد. مثلا ژنراتور های دوگانه سوز از بنزین یا گاز مایع استفاده می کنند.

جدیدترین دیزل ژنراتورstamford  سال 2021

جدیدترین دیزل ژنراتورstamford  سال 2021

چگونه از این ژنراتور ها مراقبت کنیم؟

این ژنراتور ها باید از هرچه وسایل که سوختنی هستند دور باشند؛ زیرا در فضای بسته مانند گاراژ، گاز Co تولید می کند و شما باید همه این موارد را برای تمام ژنراتور ها به ویژه ژنراتورstamford  رعایت کنید تا آسیبی به وسیله و خودتان وارد نشود. این گاز ها دارای مونواکسید کربن هستند که گازی بی رنگ و بی بو می باشند

و باعث مسمومیت یا در برخی از موارد شدید باعث مرگ انسان می شود.

سخن پایانی

ژنراتور ها یکی از بهترین اختراعات بشر است و امروزه تاثیر و کاربردهای شگرف آن را در صنایع مختلف شاهد هستیم. این وسیله دارای انواع متنوعی می باشد که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خودشان را دارند. ژنراتور stamford ژنراتوری است که با کنترل کار می کند و می تواند قطعات داخلی را تحت کنترل خود داشته باشد، این ژنراتور ها می توانند هنگام قطعی برق به شما کمک کنند تا بتوانید از آن به عنوان منبع برق ثانویه استفاده نمایید. ژنراتور ها قیمت های متفاوتی دارند و پیشنهاد می شود ژنراتوری را خریداری کنید که قیمت مناسب و کیفیت خوبی داشته باشد.

 

محصولات مرتبط:

 

مقالات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *