تامین نیروی لازم برای محدوده گسترده ای از صنایع با بهترین ژنراتور دیزلی

تامین نیروی لازم برای محدوده گسترده ای از صنایع با بهترین ژنراتور دیزلی

در کنار هم قرار گرفتن قطعاتی از جمله انجین گازوئیلی، دینام، سکوی اتصال، تجهیزات کنترل، خنک سازها، محفظه سوخت و بسیاری قطعات دیگر، دستگاهی به نام دیزل ژنراتور را تشکیل می دهد. این دستگاه های دارنده ویژگی ها و اندازه های متفاوت، کاربردهای گسترده ای را از خانگی تا صنعتی در بر می گیرند. به دلیل کاربرد گسترده و محبوبیت این تجهیزات، انتخاب و شناخت بهترین ژنراتور دیزلی نیز حائز اهمیت می باشد.

علت محبوبیت دیزل ژنراتور

فراهم کردن یک منبع انرژی مطمئن و به صرفه با به کارگیری این قطعات میسر می شود. عمر بالای دستگاه در کنار نگهداری آسان و کم هزینه و سوخت در دسترس همگی بر محبوبیت این ژنراتورها افزوده است.

نحوه عملکرد دیزل ژنراتور با توجه به کاربرد آن چگونه است؟

برای انتخاب بهترین ژنراتور دیزلی مناسب با کاربرد مدنظر می بایست عملکردهای متفاوت آن در استفاده های گوناگون را مورد توجه قرار داد. در استفاده های کوچک خانگی یا اداری این ژنراتورها، توان تولید 1 تا 20 kw انرژی را دارا هستند در حالیکه در کاربردهای گسترده تر، مانند کارخانجات توانی تا 2000 kw را ایجاد می کنند. تولید انرژی در حالت اضطراری، در زمان های کمبود انرژی یا تامین نیروی محرکه برای تاسیسات عظیم، محدوده گسترده کاربردهای این قطعات را نشان می دهد.

چه استفاده هایی برای ژنراتورهای دیزلی مطرح شده است؟

یافتن بهترین ژنراتور دیزلی به دلیل استفاده های گسترده این محصول از اهمیت زیادی برخوردار است. این موارد شامل:

  • این قطعه در تمامی وسایل سنگین مورد استفاده در ترابری زمینی، هوایی و آبی به کار می رود.
  • فعالیت های استخراج از معادن در صنایع مختلف، به کمک این دستگاه صورت می گیرد.
  • به دلیل فراهم سازی نیروی اضطراری در خدمات پزشکی پرکاربرد است.
  • در صنایع کامپیوتری که وابسته به داده ها و اطلاعات هستند، حضور این ژنراتورها مانعی برای از دست رفتن داده ها می باشد.
  • فراهم کردن برق اضطراری در نیروگاه دیزلی از جمله دیگر کاربردهای آن می باشد.

شناخت کمپانی های سازنده بهترین ژنراتور دیزلی و مقایسه آنها

برند ولوو

از شاخصه های اصلی تولیدات این برند محبوب، کم صدا بودن ژنراتورهای دیزلی تولیدی در مقایسه با محصولات مشابه ساخت دیگر کمپانی ها می باشد. دیگر مزیت و برتری این برند نسبت به رقبا، تجهیز ژنراتورها به سیستم آغاز سریع یا fast start است که در کاربردهای اضطراری، حداکثر سرعت راه اندازی را به ارمغان می آورد.

محصول ولوو

محصول ولوو

برند کامینز

این کمپانی آمریکایی با توجه به حجم عظیم تولیدات برقی، کنترلی، فیلتراسیون و غیره، و همچنین فروش بالا در سراسر جهان از تولید کننده های اصلی بهترین ژنراتور دیزلی محسوب می شود. دیزل ژنراتورهای تولید این کمپانی طیف گسترده ای از توان ها و ولتاژها را شامل می شوند.

محصول کامینز

محصول کامینز

برند پرکینز

استفاده از جدیدترین قطعات و به کارگیری مدرن ترین تجهیزات در هنگام مونتاژ از مزیت های تولیدات این برند شناخته شده انگلیسی است. این کمپانی انواع دیزل ژنراتورهای 3، 4 یا 6 سیلندر با توان های 10 تا 2000 kw را تولید می کند.

محصول پرکینز

محصول پرکینز

برند لوول

تولیدات این کمپانی از نوع 4 و 6 سیلندر بوده و بهترین ژنراتور دیزلی مناسب برای کاربردهای ساختمانی، گلخانه ها، دامداری و غیره را ارائه می دهد. این محصولات از قیمت خوب و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

محصول لوول

محصول لوول

برند مکالته

محصولات این برند، صنایع متعددی از جمله دریایی، ارتباطات، هوایی و غیره را پوشش می دهد. شاخصه های طراحی مناسب، وزن پایین، دسترسی به دیودها، بالاترین کارایی، امکان ثبت خطا و غیره آن را به یکی از تولید کننده های بهترین ژنراتور دیزلی تبدیل کرده است. ژنراتورهای این کمپانی، در راستای ایجاد انرژی به صورت دائمی نیز کاربرد دارند. دیزل ژنراتورهای این کمپانی، شامل انواع با ولتاژهای کم تا زیاد بوده و همزمان دستگاه های با قدرت اصلی و مداوم را تولید می کند.

برند دوسان

این برند کره ای، تولیدات دائم کار، 6 سیلندر و خطی را ارائه می دهد. کوپله کردن دیزل های این کمپانی با ژنراتورهای مکالته، stamford و غیره میسر است.

محصول دوسان

محصول دوسان

برند ام تی یو

از با سابقه ترین و قدیمی ترین کمپانی های سازنده بهترین ژنراتور دیزلی، ام تی یو آلمان می باشد. شهرت این کمپانی در راستای تولید موتورهای دیزل بوده که از محصولات آن در صنایع نیروگاهی، کشتی، سلول های سوختی و غیره بهره می گیرند.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.