بلاگ

با قیمت ژنراتور گازی خانگی آشنا شوید

ژنراتور ها را بر اساس کاربرد می توانید خریداری کنید

بررسی قیمت ژنراتور گازی خانگی

ژنراتورهای برق بهترین جایگزین های موقت و کم هزینه هستند.  مولدهای اصلی انرژی موجود در بازار عبارت اند از مولد گاز و دیزل ژنراتور. اما  بهترین گزینه برای نیاز شما چیست؟  پاسخ به این سؤال، بستگی به  شما دارد زیرا هر مدل مزایا و معایبی دارد اما معیارهای اصلی را که می توانید هنگام انتخاب ژنراتور در نظر بگیرید، قیمت ژنراتور گازی خانگی می باشد.

شرکت مولد نیرو میکا، تعامل و ارتباط نزدیکی با سازندگان جهانی موتور ژنراتور دارد که به واردات وخدمات پس از فروش برندهای موتور و قیمت ژنراتور گازی خانگی می پردازد و تأمین کننده انواع ژنراتورهای دیزلی و گازی، با تجربه زیادی می باشد که در پروژه ‌های عظیم ساختمانی، بیمارستانی، فناوری اطلاعات(IT) ، صنایع فرودگاهی، نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، معادن و فلزات، صنایع سنگین، صنایع غذایی و دارویی و… فعالیت چشم گیری دارد.

ژنراتور گازی خانگی در منازل کاربرد زیادی دارد

ژنراتور گازی خانگی در منازل کاربرد زیادی دارد

کاربرد ژنراتور گازی خانگی

ژنراتور گاز طبیعی این مزیت را دارد که نیازی به ذخیره سوخت ندارد زیرا توسط شرکت های برق محلی تهیه می شود. با این حال، ژنراتور گاز نباید در محیط ‌های بحرانی مانند بیمارستان‌ ها و کارگاه ‌های ساخت‌ و ساز بزرگ استفاده شود، زیرا در معرض گاز رسانی پیش ‌بینی‌ نشده مانند خرابی ‌ها یا شکستگی لوله ‌ها قرار دارد. با توجه به قیمت ژنراتور گازی خانگی آن را می توان برای مصارف خانگی و یا باغ ها و.. استفاده کرد.

مزایا و معایب ژنراتور گازی خانگی

یکی از بزرگترین مزیت های دیزل ژنراتور هزینه پایین سوخت است. علی رغم قیمت ژنراتور گازی خانگی بیش تر از گاز طبیعی، دیزل چگالی انرژی بالاتری دارد. به عبارت دیگر، این سوخت با وجود پرداخت هزینه بیش تر برای گازوئیل، انرژی بیش تری نسبت به گاز تولید می کند.

می توانید از مدل های مختلفی از ژنراتور استفاده کنید

می توانید از مدل های مختلفی از ژنراتور استفاده کنید

بزرگ ترین نقطه ضعف دیزل ژنراتور میزان صدای منتشر شده است که برای مناطقی که سطح پایینی مورد نیاز است مانند بیمارستان ها و مدارس توصیه نمی شود.  علاوه بر این، آن ها تجهیزات بزرگ تر و سنگین تر از ژنراتورهای گازی هستند. در نهایت، بحث زیست محیطی وجود دارد. دیزل ژنراتورها برخلاف قیمت ژنراتور گازی خانگی مناسب، آلودگی بیش تری دارند.

در حالی که ژنراتورهای دیزلی در کاربردهای تجاری و صنعتی ترجیح داده می شوند، قیمت ژنراتور گازی خانگی به دلیل پایین بودن ، به دلیل خطرات مربوط به مشکلات ذخیره سازی سوخت در آپارتمان ها و مشاغل کوچک، سهم بازار را به دست آورده اند. یکی دیگر از عوامل مثبت ژنراتور گاز، تأثیر کم تر اکولوژیکی آن است.  بازار ژنراتورهای گاز در حال گذراندن دوره تحولات بزرگ تکنولوژیکی است. بهینه سازی سرعت رویکرد موتور، ادغام موازی و موتورهای دوگانه سوز (ترکیب گاز و دیزل) به طور فزاینده ای رایج است.

ژنراتور ها بسیار جمع و جور هستند

ژنراتور ها بسیار جمع و جور هستند

با توجه به قیمت ژنراتور گازی خانگی،  ژنراتورهای تا 150 کیلووات ساعت که چند سال پیش با سرعت 1800 دور در دقیقه کار می کردند امروز تا 3600 دور در دقیقه کار می کنند. این افزایش سرعت موتور،  عملکرد گذرا بهتر و  فشار کم تری بر یاتاقان ‌های موتور و افزایش چگالی توان را فراهم می‌کند.

قابل ذکر است که استفاده از ژنراتورهای گازی نگرانی در مورد ذخیره سازی سوخت را دور می کند، اما خطرات دیگری را به همراه دارد. گاز بسیار قابل اشتعال است و هر نشتی می تواند منجر به اتفاق بزرگی شود.

ویژگی ژنراتور گازی خانگی

معیاری که بعد از قیمت ژنراتور گازی خانگی باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد، راندمان ژنراتور است، یعنی بازده آن. دیزل ژنراتور دارای راندمان 36% تا 41% با سوخت با ارزش حرارتی 10.50 کیلو کالری بر کیلوگرم است. به ازای هر کیلووات ساعت انرژی تولید شده، دیزل ژنراتور حدود 0.26 لیتر مصرف می کند. از طرف دیگر مولد گاز دارای راندمان 34 تا 38 درصد با گاز طبیعی با ارزش حرارتی 9400 کیلو کالری بر متر مکعب است. به ازای هر کیلووات ساعت انرژی تولید شده، مولد گاز 0.30 متر مکعب گاز مصرف می کند.

نتیجه گیری

همان طور که مشاهده کردید،  انتخاب نوع ژنراتور،  به هدف و شرایط کاری و قیمت ژنراتور گازی خانگی بستگی دارد.  دیزل ژنراتورها به دلیل استفاده مداوم و قدرت بیش تر برای کارها و ساخت و سازهای عمرانی مناسب تر هستند.  مهم نیست که نیازهای شرکت شما چیست،  شرکت مولد نیرو میکا می تواند بهترین راه حل ها را برای خرید ژنراتور گازی خانگی نشان دهد. این شرکت دارای یکی از بزرگ ترین و جدیدترین ژنراتورهای گازی و برقی است  که برای خرید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور چینی

دیزل ژنراتور کاترپیلار

مطالب مرتبط:

آشنایی با قیمت ژنراتور استمفورد پاور

ژنراتور اینتر چیست و چه انواعی دارد؟

مارا در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *