دیزل ژنراتور چینی

دیزل ژنراتور چینی

با خرید دیزل ژنراتور چینی به کارهایتان نظم و سرعت ببخشید

دیزل ژنراتور چینی چه کاربردی دارد؟

دیزل ژنراتورها از جمله دیزل ژنراتور چینی، به کمک محرک و یک دینام AC برق ایجاد می کنند. دیزل ژنراتورها همچنین دارای یک جایگاه سوخت، پانل کنترل و یک رادیاتور هستند

به عنوان یک قانون کلی، موتورهای چینی به خوبی موتورهای ژاپنی یا اروپایی نیستند. آنها معمولاً با قطعات بی کیفیت تولید انبوه می شوند، اما با توجه به اینکه گفته می شود برخی از موتورهای چینی هستند که بهتر از سایرین هستند.

دیزل ژنراتور چینی

دیزل ژنراتور چینی

عملکرد دیزل ژنراتورها چگونه است؟

محرک در دیزل ژنراتور چینی، دینام را می چرخاند و جریان AC ایجاد می کند که برای تغذیه تجهیزات برقی استفاده می شود.

می توان از آنها برای تامین طیف وسیعی از مکان های مختلف مثل م مدارس، بیمارستان ها، کارخانه ها و خانه ها استفاده کرد. ذیزل ژنراتورها به عنوان منبع اصلی برق در صورت نبود یا قطعی برق استفاده می شوند.

ژنراتورها  رتبه بندی های مختلفی دارند: در کل، چهار رتبه بندی اصلی وجود دارد:

  • حالت آماده به کار اضطراری (ESP) و
  • توان زمان محدود (LTP) برای برنامه های آماده به کار
  • برق مستمر (COP) و
  • توان رتبه اول (PRP)

شما می توانید با پرداخت هزینه کمتر به وسیله خرید دیزل ژنراتور چینی، عملکردی مشابه با سایر دیزل ها را تجربه کنید؛ به عنوان یک قانون کلی، انواع چینی به خوبی دیزل های ژاپنی یا اروپایی نیستند. آنها معمولاً با قطعاتی که کیفیت کمتری نسبت به انواع دیگر دارند، تولید می شوند؛ اما در عین حال برخی از انواع دیزل ژنراتور چینی، بهتر از سایرین هستند.

نمونه ای از دیزل ژنراتور  

نمونه ای از دیزل ژنراتور

بدون سیستم کنترل، آسیب جدی به دیزل ژنراتور چینی، می‌تواند منجر به آتش‌سوزی شود. هنگامی که منبع تغذیه قطع می شود، اتصال یک ژنراتور بدون جدا کردن آن از شبکه، به حدی خطرناک است که منجر به کشته شدن شخصی که در حال بازسازی منبع تغذیه است، می­شود و به ژنراتور هم آسیب می زند.

آیا دیزل ژنراتور ها به تعمیرات و نگهداری خاصی نیاز دارند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که دیزل ژنراتورها از جمله انواع دیزل ژنراتور چینی، در فواصل زمانی منظم نیاز به تعمیر و حفاظت دقیق دارند.

روش نگهداری بستگی به سازنده دارد، اما مهمترین موردی که معمولاً باید سرویس شود موتور است.

معمولاً بعد از دویست و پنجاه تا پانصد ساعت کار، نیاز به سرویس دارند، اما به طور کلی، فاصله سرویس توسط سازنده موتور تعیین می شود.

معمولاً در سرویس معمولی یک دیزل ژنراتور چینی، بررسی کامل انجام می دهید، فیلتر هوا، فیلتر روغن و فیلتر سوخت را عوض می کنید، هم چنین روغن و برخی از تسمه ها مانند تسمه فن رادیاتور و تسمه دینام شارژ را هم چک می کنید.

یک نمونه از دیزل ژنراتور  پرکابرد

یک نمونه از دیزل ژنراتور  پرکابرد

نگهداری از ژنراتور شما بخش مهمی از این موضوع است که می تواند برق را در مواقعی که به آن نیاز دارید تحویل بدهد!

انواع مختلف دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور چینی، در اندازه ها، مدل ها و طرح های مختلف موجود هستند که توسط بسیاری از شرکت ها تولید می شوند. بنابراین قبل از خرید دیزل ژنراتور، در اینجا انواع مختلفی وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید:

  • صنعتی یا مسکونی بودن آن
  • توان خروجی برق: پیش از اقدام برای خرید دیزل ژنراتور چینی، دانستن نیازهای خانه / شرکت مهم است. با توجه به نیاز یک مکان می توان از ژنراتورهای 2.5 کیلو ولت آمپر تا بیش از 2000 کیلو ولت آمپر استفاده کرد.
  • فاز: دیزل ژنراتور برای هر دو اتصال تک فاز و سه فاز موجود است.
  • مصرف سوخت: مصرف سوخت یکی از موثرترین مواردی است که در هنگام خرید ژنراتور تولید کننده برق، باید به آن توجه داشت.
  • قابلیت حمل و اندازه: اندازه دیزل ژنراتور چینی را با توجه به فضای موجود برای قرار دادن آن در نظر داشته باشید.
  • نویز: اگر ژنراتور در مجاورت و نزدیکی فعالیت و حضور شما باشد، انتشار نویز زیاد می تواند مشکل ساز باشد. فناوری جذب نویز در برخی از دیزل ژنراتورها ارائه شده است که نویز منتشر شده از آن را به شدت کاهش می دهد.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.