بلاگ

قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا و ضرورت استفاده از آن

1 13 قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا و ضرورت استفاده از آن

ژنراتور ها جزو تجهیزاتی هستند که با تبدیل انرژی مکانیکی به وسیله یک موتور، انرژی الکتریکی تبدیل می کنند. از ژنراتور ها می توان در زمان قطع برق و یا مکان هایی که به برق دسترسی ندارند، استفاده کرد. دیزل ژنراتور نوعی از ژنراتور ها هستند که بر اساس توان خروجی خود، مصارف مختلفی دارند. در این مطلب به بررسی دیزل ژنراتورهای توان پایین به خصوص ویژگی ها و قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا می پردازیم. این ژنراتور ها به دلیل سوخت ارزان و دسترسی که دارند بسیار پر کاربرد هستند. ژنراتور ها در توان های مختلفی در بازار موجود هستند و معمولاً ژنراتورهایی تا 60 کاوا را ژنراتور های کم مصرف می نامند و بیشتر برای استفاده خانگی و کارگاه های صنعتی کوچک استفاده می شود. ژنراتور 20 تا 30 کاوا در منازل، مطب و باغ ویلاها استفاده می شوند. قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا بر اساس کیفیت قطعات و برند آن تعیین می شود.

دیزل ژنراتور 20 کاوا

یک دیزل ژنراتور از یک موتور با سوخت گازوئیل، ژنراتور و یک سری تجهیزات دیگر ساخته شده است. اجزای فرعی یک ژنراتور شامل، عایق صدا که به آن کانوپی گفته می شود، استارت اتومات، شاسی، اتاقک، دینام و سیستم کنترل اضطراری است که از یک تا 20 کاوا برای منازل و مجموعه های کوچک به عنوان برق پشتیبان استفاده می شود. قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا به کیفیت تک تک این قطعات بستگی دارد.

دیزل زنراتور 20 کاوا قابل استفاده در کارگاه های صنعتی است

دیزل زنراتور 20 کاوا قابل استفاده در کارگاه های صنعتی است

دلیل برتری دیزل ژنراتورها

امروزه به دلیل پیشرفت های چند جانبه که در زندگی انسان اتفاق افتاده نیاز به انرژی بیشتر از بیش شده است. نیروی برق یکی از این انرژی های بسیار مهم است که در صورت قطع یا نبود آن باید به فکر یک جای گزین شویم. با توجه به قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا، این دیزل ژنراتور ها انتخاب بسیار مناسبی به عنوان تجهیزات تأمین کننده برق برای مصارف خانگی و مجموعه های کوچک هستند. خرید این دیزل ژنراتور ها در بلند مدت می تواند بسیار مفید و مقرون به صرفه از لحاظ هزینه سوخت و تعمیر و نگه داری باشد. علاوه بر همه این مزیت ها طول عمر بالای این دیزل ژنراتور باعث صرفه جویی برای خرید مجدد ژنراتور می شود. خرید این دیزل ژنراتور ها با در نظر گرفتن قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت باشد.

از دیگر دلایل انتخاب و خرید دیزل ژنراتور ها می توان به حمل و نقل آسان آن اشاره کرد. با در نظر گرفتن قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا و مقایسه آن با نمونه های گازی به راحتی می توان گفت که بسیار ارزان تر است و راه اندازی و بهره برداری از آن نیاز به علم و تجربه خاصی ندارد. قطعات یدکی آن موجود بوده و به دلیل استفاده از سوخت گازوئیل این ژنراتور ها را از مواد خاصی می سازند که نیاز کمتری به تعمیر داشته باشند.

قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا بسیار مناسب است و سوخت آن ارزان و قابل دسترسی دارند

قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا بسیار مناسب است و سوخت آن ارزان و قابل دسترسی دارند

سوخت دیزل ژنراتورهای 20 کاوا

سوخت مصرفی دیزل ژنراتورها گازوئیل است. گازوئیل یک سوخت بسیار ارزان و در دسترس است و از جمله دلایل استقبال از این مدل ژنراتورها، یکی قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا و همچنین هزینه پایین سوخت آن است. این ژنراتور ها بسیار کم مصرف بوده و در عین حال راندمان بالایی دارد. دمای اشتعال گازوئیل نسبت به دیگر سوخت ها بسیار بالاتر است بنابراین نگه داری از این سوخت راحت تر است و خطر کمتری نسبت به دیگر سوخت ها دارد و این مزیت برای انتخاب ژنراتور بسیار مهم است.

حمل و نقل آسان دیزل ژنراتور 20 کاوا یکی از مزیت های آن است

حمل و نقل آسان دیزل ژنراتور 20 کاوا یکی از مزیت های آن است

کاربرد دیزل ژنراتور 20 کاوا

این مدل از دیزل ژنراتور ها کاربرد های بسیاری دارند. با توجه به قیمت دیزل ژنراتور 20 کاوا به راحتی می توان آن را برای منازل، باغ ها، مطب ها، ویلاها، هتل های کوهستانی و کارگاه های کوچک صنعتی تهیه کرد و از آن استفاده کرد. برای رفع مشکل سروصدای این دیزل ژنراتور ها می توان از کانوپی یا عایق صدا استفاده کرد تا صدای ایجاد شده توسط ژنراتور در محل زندگی موجب آلودگی صوتی نشود.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *