کاتالوگ ژنراتورهای دیزلی

خدمات و امکانات فروشگاه های دیزل ژنراتور

PhotoWatermark 20211219152204 خدمات و امکانات فروشگاه های دیزل ژنراتور

 

دیزل ژنراتورها ماشین های بسیار مفیدی هستند، که با سوزاندن سوخت دیزل برق تولید می کنند. در  خدمات فروشگاه دیزل ژنراتور انواع و مدل های متفاوتی را می توانید پیدا کنید. که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. این ماشین ها از ترکیب یک ژنراتور الکتریکی، و همچنین یک موتور دیزل برای تولید برق استفاده می شوند.

دیزل ژنراتورها بخشی از انرژی شیمیایی موجود در سوخت دیزل را، از طریق احتراق به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند. سپس ، این انرژی مکانیکی یک میل لنگ را برای تولید برق می چرخاند. بارهای الکتریکی با حرکت سیم در یک میدان مغناطیسی در سیم القا می شود. برای خرید هر یک از آن ها باید به  خدمات فروشگاه دیزل ژنراتور مراجعه کنید. همچنین متخصصین به شما کمک می کنند، که کدام برند برای کار شما مناسب است.

یکی از کاربردهای ژنراتور الکتریکی، دو آهنربای پلاریزه معمولاً میدان مغناطیسی را تولید می کنند. سپس یک سیم به دور میل لنگ دیزل ژنراتور چندین بار پیچیده می شود، که بین آهنرباها و در میدان مغناطیسی قرار می گیرد.

کارکرد دیزل ژنراتور

کارکرد دیزل ژنراتور

نحوه کار کردن دیزل ژنراتور

 نحوه کار کردن یک دیزل، در  خدمات فروشگاه دیزل ژنراتور یک قانون کلی دارد. این است که یک دیزل ژنراتور، به ازای هر کیلووات ساعت ۴/۰ لیتر گازوئیل تولید می کند. برخلاف موتورهای بنزینی، موتور دیزل از گرمای تراکم برای احتراق و سوزاندن سوختی که به محفظه وارد شده، استفاده می کند. به طور کلی، موتورهای دیزلی بالاترین راندمان حرارتی را نسبت به موتورهای احتراق داخلی دارند، که امکان دستیابی به درصد تقریبی از راندمان را فراهم می کند. 

موتورهای دیزلی می توانند از مشتقات نفت خام کار کنند. سوخت هایی که می توان از آن برای یک موتور دیزل به منظور احتراق، استفاده کرد، شامل گاز طبیعی، الکل ها، بنزین، گاز چوب و گازوئیل هستند.

 

دیزل ژنراتور چه جاهایی کاربرد دارد؟

دیزل ژنراتورها دارای کاربردهای بسیاری هستند. که در سراسر جهان استفاده می شوند. معمولاً در مکان‌های روستایی که به شبکه برق متصل هستند، از دیزل ژنراتور استفاده می شود، و می‌ توانند به عنوان منبع اصلی برق، یا برای یک سیستم پشتیبانی از آنها استفاده کنند. دیزل ژنراتورها همچنین می توانند، برای جبران نیازهای اوج انرژی در شبکه مورد استفاده قرار گیرند، زیرا می توانند به سرعت روشن و خاموش شوند، بدون اینکه زمان تاخیر ایجاد شود. 

در  خدمات فروشگاه دیزل ژنراتور، شما با انواعی از دیزل ها، روغن های مخصوص آنها رو به رو می شوید. ژنراتورهای مورد استفاده در محیط های مسکونی، حتی فروشگاه ها می توانند از 8 تا 30 کیلو وات متغیر باشند. در حالی که ژنراتورهای مورد استفاده برای کارخانه های تجاری، می توانند از 8 کیلو وات تا 2000 کیلو وات متغیر باشند. کشتی‌های بزرگ نیز از ژنراتورهای دیزلی، برای مقاصد نیروی کمکی استفاده می‌ کنند. و در صورت نیاز به قطعاتی مانند چراغ‌ها، فن‌، سوئیچ و … را در فروشگاه دیزل ژنراتور پیدا کنند. 

 

توان موتور

توان موتور

معایب استفاده از دیزل ژنراتور

سوختن گازهایی چون گازوئیل، یا هر سوخت دیگری مانند بنزین باعث ایجاد گازهای سمی می شود. دیزل ژنراتورها، می توانند گازهای مضری که باعث آلوده شدن هوا می شوند، از جمله دی اکسید کربن (CO2)، اکسید نیتروژن (NOx) و دیگر ذرات را  تولید کنند.

در فروشگاه دیزل ژنراتور تمامی موتورها چک می شوند، تا جایی که خرابی نداشته باشند و منجر به آلودگی هوا نشوند، همچنین اگر دیزل شما با اختلال مواجه شده، بهتر است قبل از بیشتر آلوده کردن هوا، آن را در فروشگاه دیزل ژنراتور تعمیر نمایید.

توان موتور

توان موتور

کلام آخر

ژنراتورهای دیزلی متاسفانه، باعث انتشار گازهای مضر در اتمسفر می شوند. آن ها باعث افت کیفیت هوا در مناطق مجاور شده، و می تواند سلامتی بسیاری از افراد را به خطر بیاندازد. جالب است بدانید که در  هر لیتر سوخت 0.73 کیلوگرم کربن خالص تولید می شود. همچنین به میزان  2.6 کیلوگرم دی اکسید کربن در هر لیتر سوخت، دیزل از آنها تولید می شود که از معایب بزرگ دیزل ژنراتور است. 

در فروشگاه دیزل ژنراتور، انواع مختلف روغن یافت می شود. هر موتوری هم نیاز به روغن کاری دارد. و این کار توسط یک پمپ روغن، و مخزن متصل به خود موتور انجام می شود. که می توانید آنها را از فروشگاه تهیه نمایید. 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

 

 

 

 

محصولات مرتبط:

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *