دسته‌بندی نشده

اطلاعات مهم و ضروری درباره فروش دیزل ژنراتور پرکینز

آشنایی مختصر و مفیدی از یک دیزل ژنراتور مدل پرکینز

با دیزل ژنراتور پرکینز بیش تر آشنا شوید

همانطور که می دانید نام لاتین دیزل ژنراتور پرکینز،perkins Engines است که در سال 1932، کشور آلمان توسط کمپانی پرکینز، این نوع موتور طراحی و تولید شد تا در مواقع ضروری بتواند برق را به محل موردنظر هدایت کند. از طرفی دقت کنید که فروش دیزل ژنراتور پرکینز با دیزل های دیگر فرق دارد و نسبت به انواع ژنراتورهای دیگر مقرون به صرفه تر است که اغلب مشتریان و کاربران به دلیل داشتن کیفیت و عملکرد عالی که دارد، آن را خریداری می کنند.

البته ضروری است که بدانید این نوع دیزل ژنراتور، با دامنه بالا و پرحجم می تواند بهترین عملکرد را اجرا کند پس توصیه می شود در حین خرید و فروش دیزل ژنراتور پرکینز به حجم دامنه و توان، توجه کنید تا بعد از خرید دچار مشکل نشوید.

البته ژنراتور پرکینز می تواند با توان 5 یا 4 کاوا عملکرد خود را به خوبی به نمایش بگذارد و در برابر شرایط خارجی و آب و هوایی از خود مقاومت نشان دهد که این ویژگی را بقیه دیزل ژنراتورها ندارد.

در حالت کلی در خرید یا فروش دیزل ژنراتورپرکینز توجه کنید و یک ژنراتور با مدل پرکینز بدون صدا و کارکرد عالی انتخاب کنید.

انواع دیزل ژنراتور مدل پرکینز کدامند

اغلب همه دیزل ژنراتورها انواع زیادی را شامل می شوند که مدل پرکینز نیز انواع مختلفی دارد. البته در نظر داشته باشید که این نوع دیزل به دلیل داشتن تنوع مدل و نوع، مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است که بایستی در خرید و فروش دیزل ژنراتور پرکینز به این انواع موتور توجه کرد. برای درک بیش تر به ادامه بحث دقت کنید.
• دیزل ژنراتور پرکینز مدل 403A
این مدل از دیزل ژنراتور سری پرکینز جزو بهترین نوع در سراسر فروشگاه و سایت های معتبر به حساب می آید که توان 10 کاوا را به خود اختصاص داده است. از طرفی نوع ژنراتور آن از استمفورد بوده و تماما مکانیکی است که عملکرد عالی دارد.
• دیزل ژنراتور پرکینز مدل 404_22G1
این مدل ژنراتور نیز محصول ساخت کشور آلمان بوده و توان 20 کاوا را به خود اختصاص می دهد. لازم به ذکر است که این موتور با داشتن 4 سیلندر توانسته است نظر خیلی از مشتریان را به خود جلب کند پس بایستی در حین خرید و فروش دیزل ژنراتور پرکینز به تعداد سیلندر و توان مصرفی توجه کنید.

یک نمونه از دیزل ژنراتور پرکینز مدل و سری 404Aیک نمونه از دیزل ژنراتور پرکینز مدل و سری 404A

• دیزل ژنراتور پرکینز مدل 1103A
در ابتدا بایستی به توان و نوع ژنراتور دقت کنید که توان نامی این دیزل ژنراتور حدود 24 کیلو وات و نوع ژنراتور آن، استمفورد انگلستان است که در فروش دیزل ژنراتور پرکینز به این نکات باید توجه کنید. از طرفی سیستم تنفسی آن نیز به صورت طبیعی است.
• دیزل ژنراتور پرکینز مدل 1104
اگر به دنبال یک دیزل ژنراتور با کیفیت و عالی هستید توصیه می شود این نوع دیزل را خریداری نمائید زیرا در حین خرید و فروش دیزل ژنراتور پرکینز مشاهده خواهید کرد که مدل 1104، از توان 80 کیلوواتی و به صورت الکتریکی تشکیل شده است که این ویژگی را بقیه دیزل ژنراتورها ندارد.
• دیزل ژنراتور پرکینز مدل 1106A

این سری از دیزل ژنراتورها توان 120 کیلوواتی را شامل می شوند که محوه عملکرد آن به صورت الکترونیکی است که نوع سیستم تنفس آن از تورپو شارژ بوده و عملکرد عالی دارند. در حالت کلی این نوع موتور در فروش دیزل ژنراتور پرکینز بسیار مهم و ضروری است.

آشنایی با انواع مدل های یک دیزل ژنراتور پرکینزآشنایی با انواع مدل های یک دیزل ژنراتور پرکینز

اطلاعات مهم درباره فروش دیزل ژنراتور پرکینز

از آنجایی که بهترین دیزل ژنراتورها در اغلب سایت و فروشگاه های معتبر به فروش می رسد ولی بیش تر مشتریان و کاربران این نوع دیزل را برای تولید برق انتخاب می کنند.

در فروشگاه های معتبر بیش ترین خرید و فروش دیزل ژنراتورپرکینز را دارند زیرا این نوع موتور بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات و قطعات را دربردارد و در صنعت نیرو جزو اولین موتور محسوب می شود.

از طرفی در نظر داشته باشید که در حین خرید و فروش دیزل ژنراتور پرکینز، گارانتی و ضمانت این نوع موتور را شامل می شود.

اطلاعات مهم درباره فروش دیزل ژنراتور سری پرکینزاطلاعات مهم درباره فروش دیزل ژنراتور سری پرکینز

جمع بندی نهایی

همانطور که گفته شد، دیزل ژنراتور پرکینز را یکی از کمپانی های کشور آلمان و انگلیس تولید و طراحی کرده‌اند که بدون سرو صدا عملکرد خود را به نمایش می گذارند.

در نظر بگیرید که این نوع موتور از مونتاژ و توان استاندارد و عالی برخوردار است و برای هر مکان و موقعیتی مناسب بوده و نظر مشتریان و کاربران زیادی را به خود اختصاص می دهد.

در حالت کلی برای خرید و فروش دیزل ژنراتور پرکینز توصیه می شود این مقاله را با دقت و تمرکز بالا مطالعه فرمائید.

توضیح مفید از دیزل ژنراتور مدل و سری پرکینزتوضیح مفید از دیزل ژنراتور مدل و سری پرکینز

محصولات مرتبط:

انواع مدل های دیزل ژنراتور MTU به همراه مشخصات فنی/ نحوه فروش دیزل ژنراتور ام تی یو

دیزل ژنراتور ولوو، بهترین و قدرتمند ترین دیزل ژنراتور صنعت

مقالات مرتبط:

استعلام قیمت دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور برق سه فاز همراه با انواع مدل های آن در برندهای مختلف

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *