کاتالوگ ژنراتورهای دیزلی

استعلام قیمت دیزل ژنراتور

avame1l استعلام قیمت دیزل ژنراتور

ژنراتور یا Generator به معنی تولید کننده می باشد و ترکیب آن با دیزل منجر به تولید یک دستگاه جدید به نام دیزل ژنراتور می شود. پس موتور برق یا همان دیزل ژنراتور از یک تولید کننده به همراه پیشران تشکیل شده است که محرک یا پیشران دستگاهی می باشد که از طریق آن انرژی مورد نیاز جهت راه اندازه  وسیله نقلیه، صنایع و وسایل دیگر تامین می شود. موتور های برق با توجه به این که انواع مختلفی را شامل می شوند از قیمت دیزل ژنراتور گوناگونی برخوردار هستند.

راهنمای خرید انواع دیزل ژنراتور برند

راهنمای خرید انواع دیزل ژنراتور برند

معرفی دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور دارای دو جزء موتور دیزل و مولد الکتریکی

است که از آن به منظور تولید انرژی الکتریکی استفاده می شود. دیزل ژنراتور را در مکان هایی مورد استفاده قرار می دهند که قابلیت اتصال به شبکه وجود ندارد و یا اتصال آن ها قطع شده است. البته در مکان هایی که استفاده از برق ضروری است از موتور برق استفاده می کنند که در واقع به عنوان منبع تغذیه از آن بهره می برند. دیزل ژنراتور منبع تغذیه اضطراری اماکن گوناگونی است که در صورت قطع جریان برق، برق را در شبکه ایجاد می کند.

همانطور که می دانید قیمت دیزل ژنراتور با توجه به نوع و برند و کارایی متفاوت است و بر اساس پارامتر های مختلفی قیمت آن را تعیین می کنند. چهار جزء در دیزل ژنراتور وجود دارد که مهم ترین و اصلی ترین بخش ها را تشکیل می دهند که عبارت است از موتور، ژنراتور، شاسی دیزل و تانک سوخت که علاوه بر آن ها تابلو حفاظت کنترل هم وجود دارد.

برند های دیزل ژنراتور مطرح در جهان

 • دیزل ژنراتور دوئیتز
 • دیزل ژنراتور ولوو
 • دیزل ژنراتور پرکینس
 • دیزل ژنراتور کومینس
 • دیزل ژنراتور لوول
 • دیزل ژنراتور موتور سازان
قیمت دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور

بهترین دیزل ژنراتور ها

خیلی از افراد شرکت ولوو را به خاطر ماشین های سنگین و سواری می شناسند که سازنده ی آن ها اروپایی است. خیلی از ماشین های سواری ولوو به دلیل چشم نواز بودن و خودرو های سنگین ولوو هم به خاطر امکانات رفاهی و پیشرفته معروف هستند. دیزل ژنراتور ها پایه ثابت صنایع گوناگون هستند که می توان گفت صنایع بزرگ پایداری فعالیت خود را مدیون دیزل ژنراتور ولوو هستند. قیمت دیزل ژنراتور ولوو تقریبا به صرفه است و با توجه به مدل های گوناگون قیمت متفاوتی هم دارد.

دیزل ژنراتور لوول یکی دیگر از ژنراتور هایی است که در این عرصه در حال درخشش است. موتور لوول از محدوده ی ۲۰ تا ۱۵۰ کیلو ولت آمپر برخوردار است. محدوده ی قدرت موتور هایی که بین ۲۰ تا ۱۵۰ کیلو ولت آمپر هستند کاملا با هم فرق می کند که همچنین روی کاربرد آن ها هم تاثیر می گذارد. از موتور های ۲۰ کیلو ولت آمپر برای فعالیت های خانگی یا صنایع کوچک استفاده می کنند. قیمت دیزل ژنراتور لوول هم بستگی به محدوده آن دارد، قطعا ۲۰ کیلو ولت آمپر ها از قیمت کمتری نسبت به سایر مدل ها برخوردار هستند.

مزایا دیزل ژنراتور

 1. به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد
 2. ماندگاری و دوام بالا
 3. ذخیره ایمن
 4. طول عمر بالا
 5. منبع تغذیه قوی
 6. خروجی برق

معایب دیزل ژنراتور

 1. سروصدای بالا
 2. هزینه های سنگین
 3. امکان دسترسی
 4. آلایندگی

کاربرد های دیزل ژنراتور

در ابتدا باید بدانید که قیمت دیزل ژنراتور علاوه بر اینکه به کاربرد بستگی دارد، تعداد کاوا هم در تعیین آن تاثیر گذار است. مثلا قیمت ۵۰ کاوا لوول با ۱۰۰ کاوا لوول کاملا متفاوت می باشد. و اما کاربرد این وسیله، شامل؛

 1. معدن
 2. تجارت
 3. تجهیزات بهداشتی و درمانی
 4. نفت و گاز
 5. ساخت و ساز
 6. تولید
 7. نظامی
قیمت دیزل ژنراتور
 • هزینه دیزل ژنراتور لوول ۵۰ کاوا برابر است با ۱۹۵ میلیون تومان
 • قیمت موتور برق لوول ۱۰۰ کاوا ۲۴۰ میلیون تومان است.
 • قیمت موتور برق ۱۰۰ کاوا ولوو ۳۴۰ میلیون تومان می باشد.

سخن پایانی

مولد دیزل را به عنوان منبع تغذیه برای مکان هایی که اتصال شبکه وجود ندارد استفاده می کنند. از دیزل ژنراتور ها نه تنها در مواقع اضطراری بهره می برند، بلکه ممکن است که قابلیت عملکرد ثانویه شبکه برق را در مواقعی که اوج می گیرد، داشته باشد.

 

 

مقالات مرتبط:

 

محصولات مرتبط:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *