بلاگ

ژنراتور اینتر چیست و چه انواعی دارد؟

دیزل ژنراتور در برند ولو

یکی از محصولات صنعتی که امروزه در سطح بازار موجود است، ژنراتور اینتر می باشد که کاربرد های متفاوتی را نیز شامل می شود. ژنراتور ها دارای انواع متفاوتی هستند که هر کدام از آن ها می توانند نیاز های مشخصی را از کاربران برطرف سازند.

بسیاری از افراد ممکن است همواره با خود بپرسند عملکرد ژنراتور ها چگونه است؟ برای پاسخ به چنین سوالاتی باید بگوییم که در طول روز ممکن است برق شهر ها به دلایل متنوع دچار قطعی شوند، به همین منظور استفاده از ژنراتور اینتر مد نظر قرار می گیرد زیرا این محصول می تواند در کم ترین زمان ممکن برق مورد نیاز کارخانه جات و… را تولید نماید.

دیزل ژنراتور در برند کامینز

دیزل ژنراتور در برند کامینز

ژنراتور اینتر را در چه مکان هایی می توان مورد استفاده قرار داد؟

باید بدانید که ژنراتور در قالب های برق اضطراری صنعتی و مسکونی تولید و طراحی می شوند، لذا افراد با توجه به نوع نیاز خود و بودجه شان می توانند از ژنراتور اینتر در واحد هاس مسکونی و شرکت ها نیز استفاده نمایند.

موتور ژنراتور ها از لحاظ مصرف سوخت به چند دسته تقسیم می شوند؟

باید بدانید که انواع متفاوتی از موتور های ژنراتور در سطح بازار وجود دارد که هر یک از آن ها به گونه ای طراحی شده اند که سوخت مخصوصی را برای تداوم فعالیت خود نیاز خواهند داشت. برخی از انواع ژنراتور ها بر اساس سوخت مصرفی به شرح زیر می باشند:

·      ژنراتور دیزل

اولین نوع از ژنراتور اینتر که می خواهیم برای تان شرح دهیم، ژنراتور دیزل می باشند. باید بدانید که این موتور ها تنها با استفاده از گازوئیل می توانند به فعالیت خود ادامه دهند و برق مصرفی مورد نیاز را تامین سازند.

·      ژنراتور گاز سوز

از دیگر ژنراتور هایی که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد، ژنراتور گاز سوز می باشد. این ژنراتور فوق العاده سوخت خود را تنها از گاز تامین می کند و با سوخت های دیگر سازگار نخواهد بود.

·      ژنراتور دو گانه سوز

آخرین مدل از ژنراتور اینتر، ژنراتور های دوگانه سوز نام دارند. ممکن است بسیاری از افراد با خود بپرسند که سوخت های مصرفی مورد نیاز برای این محصول چه نام دارند؟ به همین منظور باید بگوییم که ژنراتور دو گانه سوز می تواند از دو نوع سوخت به نام های گاز و گازوئیل بهره مند گردند.

باید بدانید که استفاده از گازوئیل می تواند آلودگی بسیار کم تری را نسبت به سوخت های دیگر در محیط زیست ایجاد کند و به همین منظور استفاده از آن برای ژنراتور اینتر دو گانه سوز همواره توصیه می گردد.

دیزل ژنراتور در برند لوول

دیزل ژنراتور در برند لوول

ژنراتور اینتر بر حسب کاربرد و کارکرد به چند دسته تقسیم می شوند؟

باید بدانید که کاربرد هر یک از ژنراتور ها متفاوت می باشد و به همین ترتیب به انواع متفاوتی تقسیم می شود. برخی از انواع ژنراتور ها به شرح زیر می باشند:

سخن پایانی

همانطور که متوجه شده اید، ژنراتور ها یکی از محصولات صنعتی در سرار جهان تلقی می شوند و می توانند کاربرد های متفاوتی را با خود به همراه داشته باشند. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق بتوانید به خریداری یک ژنراتور اینتر مناسب نیز بپردازید.

محصولات مرتبط:

مشخصات فنی دیزل ژنراتور لوول چین

اطلاعات مهم و ضروری درباره فروش دیزل ژنراتور پرکینز

مقالات مرتبط:

ویژگی های کلیدی دیزل ژنراتور وارتسیلا چیست؟

موتور برق خانگی و انواع آن

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *