آنچه باید در مورد موتورهای دیزلی پرکینز و قیمت آن ها بدانید

آنچه باید در مورد موتورهای دیزلی پرکینز و قیمت آن ها بدانید

بررسی قیمت موتورهای دیزلی پرکینز

شرکت بریتانیایی پرکینز از سال 1932 وارد بازار نیروگاه های دیزلی شده است. در حال حاضر خط تولید این شرکت موتورهای گازی و دیزلی مدرن و بسیار قابل اعتماد در محدوده توان 4 تا 2000 کیلووات است که امکان استفاده از آن ها را تقریباً در تمام زمینه های فعالیت انسانی، از مصارف خانگی تا صنعتی فراهم می کند. بر اساس این موتورها است که دیزل ژنراتور فوق قدرتمند و قابل اعتماد Perkins ساخته شده است. شرکت مولد نیرو میکا،  انواع ژنراتور های گازی و دیزلی را  با تکیه بر تجربه و توان علمی و عملی متخصصان کار آزموده،  تولید و عرضه می کند که جهت اطلاع از قیمت دیزل ژنراتور پرکینز  و ژنراتور های برق با نیرو میکا در ارتباط باشید.

تاریخچه شرکت Perkins

شرکت موتور پرکینز بریتانیا (پرکینز) یکی از تولیدکنندگان و فروشندگان موتورهای معروف دنیا مانند قیمت دیزل ژنراتور پرکینز  مناسب،  با سابقه طولانی است. تاکنون 15 میلیون ژنست از 4 کیلووات تا 1940 کیلووات را در اختیار جهانیان قرار داده است و  در حال حاضر دارای سه پایگاه تولید با تولید سالانه 400000 دستگاه است؛ این شرکت مرکز انتشار دو قطعه را در منچستر، انگلستان و سنگاپور ایجاد کرده است بیش از 3500 مرکز خدمات در سراسر جهان، که خدمات بدون وقفه را در طول سال به مشتریان سراسر جهان ارائه می دهند.

با اجرای دقیق استاندارد ISO9001 و ISO14001، محصولات دارای استانداردهای آلایندگی بالا، راندمان بالا، پایداری بالا، قابلیت اطمینان بالا و غیره هستند.  پرکینز طیف گسترده ای از محصولات را برای همه کاربردها ارائه می دهد. از موتورهای دیزلی کوچک گرفته تا موتورهای بزرگ و قدرتمند.  دیزل ژنراتورهای مبتنی بر قیمت دیزل ژنراتور پرکینز برای کاربردهای صنعتی با بیش از 85 سال تجربه مهندسی هستند و در صنایع مختلف برای تجهیز مراکز داده استفاده می شوند.  موتورهای دیزل صنعتی پرکینز دارای طراحی جمع و جور، چگالی توان بالا و سرعت در تمام طول عمر خود هستند.

یک نوع موتور دیزلی پرکینز

یک نوع موتور دیزلی پرکینز

انواع موتورهای دیزلی پرکینز

انواع مختلفی از ژنراتورها در بازار وجود دارد. یکی از پرفروش ترین مدل ها دیزلی است که قیمت دیزل ژنراتور پرکینز نیز اهمیت دارد  و برای اطمینان از تولید انرژی برای مشاغل، صنایع، بیمارستان ها، مدارس و سایر محیط هایی که نمی توانند بدون برق باشند، استفاده می شوند.  برای عملیات و رویه هایی که نیاز به نیروی کار بدون وقفه بزرگ تر دارند، کارشناسان توصیه می کنند مدلی بخرید که با دیزل کار می کند و قیمت دیزل ژنراتور پرکینز مناسبی داشته باشد.

موتور دیزل دریایی: همان طور که از نام آن پیداست برای این که توان کشتی ها و قایق های تفریحی را تامین کند از آن استفاده می شود قیمت دیزل ژنراتور پرکینز در این نوع دیزل مناسب است.

موتور دیزل صنعتی:  این نوع موتور برای زمانی که بر روی ماشین آلات صنعتی نصب شود مانند لیفتراک ها ، لدر ها و….. استفاده می شود.

دیزل تولید توان : برای تولید دیزل ژنراتور ها از دیزل های تولید توان با مناسب ترین قیمت دیزل ژنراتور پرکینز استفاده می شودارزش تعمیر و نگهداری ژنراتورهای دیزلی در مقایسه با مدل های بنزینی کم تر است.

نمای نزدیک موتور دیزلی پرکینز

نمای نزدیک موتور دیزلی پرکینز

موتورهای دیزلی پرکینز چگونه کار می کند ؟

با توجه به قیمت دیزل ژنراتور پرکینز ،  انواع آن،  انرژی مکانیکی را بر اساس پدیده القای الکترومغناطیسی به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند. هوای موجود در محفظه داخلی ژنراتور توسط مکش شروع به کشیده شدن می کند تا زمانی که کاملاً فشرده شود. سپس هوای جذب شده به دیزل تزریق می شود.

مزایا و معایب دیزل ژنراتور پرکینز

مزیت اصلی دیزل ژنراتور قیمت دیزل ژنراتور پرکینز پایین است.   مثلاً از گاز طبیعی گران تر است، اما گازوئیل چگالی انرژی بالاتری دارد.  با وجود پرداخت هزینه بیش تر برای آن، سوخت قادر خواهد بود با مصرف کم تر ،  انرژی بیش تری تولید کند.   نقطه ضعف اصلی آن ها با توجه به قیمت دیزل ژنراتور پرکینز ، سر و صدای چرخ دنده ها و سایر ابزارهای داخلی است.  برای مکان هایی که سر و صدای زیاد ممنوع است مانند بیمارستان ها و مدارس توصیه نمی شود.  علاوه بر این، تجهیزات برای محیط زیست مضر هستند زیرا آلودگی بیش تری دارند. در واقع ذخیره سازی سوخت یکی از دغدغه های اصلی متخصصان است.

دیزل ژنراتور پرکینز کاربرد فراوانی دارد

دیزل ژنراتور پرکینز کاربرد فراوانی دارد

نکته پایانی

تعمیر و نگهداری ژنراتور با توجه به قیمت دیزل ژنراتور پرکینز نیز یکی از نکات مورد توجه است. همان طور که ممکن است دیده باشید، ژنراتورهای دیزلی برای ایستگاه‌ها یا محیط‌هایی که نمی‌توانند انرژی خود را از دست بدهند، مهم هستند. بنابراین، اطمینان از نحوه کارکرد و میزان مصرف سوخت ضروری است.

 

مطالب مرتبط:

محصولات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.