بررسی دیزل ژنراتور پرکینز و انواع آن

بررسی دیزل ژنراتور پرکینز و انواع آن

برند پرکینز از سال 1932 در انگلیس شروع به تولید دیزل ژنراتور پرکینز کرد. کارخانه پرکینز دیزل ژنراتور های مختلف، با کیفیت های بسیار عالی تولید کرده، و در سراسر جهان امکان دسترسی به این محصولات وجود دارد. این برند از دیزل ژنراتور مزایای بسیار زیادی دارد، و کیفیتی در بالاترین رده های جهانی را برای برند، و محصولات خود کسب کرده است.

این کمپانی با به کارگیری به روز ترین تجهیزات پیشرفته، بهبود دائمی تکنولوژی تولیدی خود، پرسنل درجه یک در سطح جهانی همواره توانسته محصولات عالی را برای برآورده کردن نیاز مردم، و صنایع مختلف در سر تا سر دنیا تولید کند. رضایت مشتریان از اصول اصلی این کمپانی است.

 

انواع دیزل ژنراتور پرکینز

انواع آن‌ها در سه دسته قرار می گیرند. این دسته ها شامل: ژنراتور های 3 سیلندر، ژنراتور های 4 سیلندر، ژنراتور های 6 سیلندر است. هر کدام از این نوع ژنراتور ها در جایگاه خاصی استفاده می شوند. بسیار پر کاربرد هستند، و قیمت های مختلفی نسبت به یک دیگر دارند. برای انتخاب و خرید این دستگاه باید اطلاعات کاملی داشته باشید. در نهایت، دریافت مشاوره از افراد کارشناس در این زمینه به شما توصیه می شود.

تامین برق

تامین برق

مشخصات دیزل ژنراتور پرکینز

این کمپانی با تولید این ژنراتور با قدرت 10 کاوا تا دیزل ژنراتور هایی، با قدرت 2250 کاوا یکی از قدر ترین تولید کنندگان در این حوزه است. این دیزل ژنراتور ها به صورت فابریک، همراه با گارانتی معتبر کمپانی پرکینز در سر تا سر جهان ارائه می شوند. این دیزل ژنراتور ها می توانند به دو صورت تابلو برق دستی، امرجنسی تولید شوند.

 

یکی از بارزترین مشخصات دیزل ژنراتور های این کمپانی، بدون سر و صدا بودن این ژنراتور ها،در هنگام کار است. این ویژگی نشان دهنده این است که، دیزل ژنراتور پرکینز با بهترین تجهیزات تولید و مونتاژ شده است. دیزل ژنراتور های برند پرکینز ، بسیار پیشرفته تر از یک موتور تولید کننده برق هستند. این ژنراتور ها به دلیل توانایی بالایی که دارند، می توانند مصارف گسترده ای داشته باشند.

 

تامین برق صنایع

تامین برق صنایع

کاربرد دیزل ژنراتور پرکینز

از جمله کاربرد های این مدل از دیزل ژنراتور ها به صورت تخصصی، تولید کردن برق است. کسب ‌و کار هایی که خواستار برق پشتیبان هستند، چندین دهه است، که به دیزل ژنراتور پرکینز در مدل های مختلف که مورد نیاز آنها است، اعتماد کرده‌ اند. در مکان هایی که امکان دسترسی به برق آسان نیست، و در مکان هایی که هیچ گاه نباید برق قطع شود، از این ژنراتور ها استفاده می شود. این نوع از ژنراتور ها در اکثر کارخانجات، کارگاه های صنعتی و منازل وظیفه تولید برق را بر عهده دارند.

کارخانجات صنعتی، که در شرایط قطع برق با مشکلات فراوانی رو برو می شوند، و دچار ضرر های مالی بالایی می شوند، از این ژنراتور ها برای مواقع قطع برق استفاده می کنند. این نوع برای هتل های کوهستانی، جنگل ها نیز استفاده می شود. در مناطق صعب العبور که دسترسی به برق امکان ندارد، استفاده از این ژنراتور ها یک گزینه عالی است.

صنایع هوانوردی، دریایی

صنایع هوانوردی، دریایی

 

از جمله کاربرد های دیگر  ژنراتور پرکینز می توان، به استفاده آن در صنعت ترانزیت اشاره کرد. وسایل حمل و نقل سنگین از این ژنراتور ها برای تامین برق خود استفاده می کنند. در صنایع هوا نوردی برای تامین برق تجهیزات پیشرفته هواپیما، از دیزل ژنراتور استفاده می کنند. و در هواپیماهایی که موتور های جرقه ای دارند نیز، از ژنراتور برای عامل ایجاد کننده جرقه استفاده می شود.

در صنایع دریا نوردی از دیزل ژنراتور برای تامین نیروی محرکه قایق ها، و انواع کشتی ها و … استفاده می شود. از ژنراتور پرکینز برای تولید برق بیمارستان ها، تامین برق در مواقع قطع برق استفاده می شود. زیرا بیمارستان از مکان هایی است، که قطع برق در آن موجب ضرر های جبران ناپذیری می شود.

 

مطالب مرتبط:

محصولات مرتبط: