بلاگ

جدید ترین ژنراتور های دائم کار چه ویژگی هایی دارند؟

3 4 جدید ترین ژنراتور های دائم کار چه ویژگی هایی دارند؟

میکا پاور یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه عرضه ماشین آلات و تجهیز صنایع گوناگون می باشد. این شرکت با استفاده از برترین برند های موجود در بازار جهانی توانسته به نامی معتبر در این حرفه دست پیدا کند. ژنراتور ها دستگاه هایی هستند که می توانند با مصرف سوخت اولیه ای در مواقع اضطراری برای ما برق تولید کنند. این قطعه انواع مختلفی دارد که  به این صورت می تواند نیاز شما را بر طرف کند. قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز به عوامل مختلفی بستگی دارد که به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

توضیحات اولیه به منظور معرفی محصول

مکانیسم اصلی که در ژنراتور ها اتفاق می افتد تبدیل کردن انرژی جنبشی به انرژی الکتریسیته می باشد. این قطعات پس از دریافت کردن یک نیروی مکانیکی  از طرف منبع خارجی که می تواند یک توربین بادی، توربین آبی، توربین بخار و یا حتی یک موتور دیزلی باشد به وسیله  القای انرژی الکترومغناطیسی در محل سیم پیچ های روتور خود الکترون ها را به جریان بیندازد و در اخر موجب تولید انرژی الکتریکی شود.

امروزه قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز با توجه به مسائلی همچون کاربرد فراوان این قطعات هم در مجتمع های مسکونی و هم در صنایع افزایش داشته است.

تاریخچه ساخت اولین ژنراتور ها

اولین مدل های ژنراتور در اواخر سال 1831 توسط دانشمندی به نام مایکل فارادی طراحی و ساخته شد. تحقیقات مستمر و فراوان فارادی در طی سال های زیاد باعث به دست آمدن این نتیجه شد که برای به وجود آوردن یک جریان الکتریکی در جسم هادی نیاز داریم تا جسم را با  هدف ایجاد یک اختلاف پتانسیل در دو طرف آن از یک میدان الکتریکی گذر دهیم. به همین ترتیب او اولین مولد الکترومغناطیسی را به نام خودش یعنی صفحه فارادی تولید کرد.

نازل ترین قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز

نازل ترین قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز

پس از سال ها آزمون و خطا فارادی در اخر توانست اولین ژنراتور را با قابلیت کاهش هدر رفت انرژی طراحی و به کمک آن برق تولید کند.

نحوه عملکرد ژنراتور های گازی در راستای تولید برق

توجه داشته باشید که ژنراتور ها در اصل تولید کننده های برق نمی باشند بلکه آن ها به دلیل سیم پیچ ها و مدار الکتریکی که دارند، قادرند انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل کرده و تولید برق نمایند. برای تفهیم کامل به این مثال توجه کنید که پمپ های آب هرگز تولید کننده آب نیستند بلکه آن ها صرفاً جریانی از آب را مطابق نیاز ما تولید می کنند.

بهترین قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز

بهترین قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز

اجزای اصلی تشکیل دهنده ژنراتور های دائم کار

اساسی ترین سیستم های موجود در ژنراتور ها شامل موتور، سیستم خنک کننده، سیستم تنظیم کننده ولتاژ، شارژر برای باتری، قاب بدنه، صفحه کنترل و سیستم روغن رسانی می باشد. هر کدام از این سیستم ها دارای وظایف خاص و منحصر به فرد خود می باشند. اختلال در عملکرد هر سیستم می تواند فعالیت کلی ژنراتور را هم مختل کند.

قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز با توجه به هر اپشن اضافه ای که داشته باشد متغیر می باشد.

تقسیم بندی ژنراتور ها بر اساس سوخت اولیه مورد استفاده آن ها

بر اساس یک تقسیم بندی کاملاً معتبر ژنراتور ها را بر اساس سوخت اولیه مورد استفاده برای تولید برق به سه دسته ی ژنراتور های گازی، ژنراتور های دیزلی و ژنراتور بنزینی تقسیم می کنند.

با در نظر گرفتن نوع کاربرد و محل نصب ژنراتور می توان یکی از این سه نوع را انتخاب نمود. به طور عمده برای مصارف خانگی متخصصان ژنراتور های گازی را پیشنهاد می کنند. این ژنراتور ها خود در دو مدل تک فاز و سه فاز در دسترس هستند. ِ

 

مقایسه قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز

مقایسه قیمت ژنراتور دائم کار گازی سه فاز

در کل اگر قصد استفاده از ژنراتور را در مجتمع مسکونی و یا تجاری کوچک دارید پیشنهاد ما استفاده از ژنراتور هایی با توان 1تا 20 کاوا می باشد. ژنراتور های گازی با توان های بالا تر همچون 200کاوا بیشتر در محل هایی همچون کارخانه های بزرگ و پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

سخن پایانی

برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و سرمایه خود بهتر است تا پیش از هر گونه اقدام در راستای خرید ژنراتور با متخصصین مجرب میکا پاور در این زمینه مشورت کرده و با اطمینان خاطر محصول مناسب خود را خریداری نمایید.

 

مطالب مرتبط:

محصولات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *