معرفی مشخصات دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا + قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا

معرفی مشخصات دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا + قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا

همانطور که می دانید دیزل ژنراتور ها بر اساس تعداد کاوا ها به چند دسته تقسیم می شوند، مثل دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا که از تعداد خروجی ۶۳۳ برخوردار است و مزیت های زیادی را در بر دارد. قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا در تمام مدل ها یکسان نیست، مثلا قیمت موتور برق پرکینز ۴۰۰ کاوا با ولوو ۴۰۰ کاوا تفاوت دارد و مدل ولوو حدود ۱۰ میلیون تومان گران تر است.

آنچه که باید در مورد دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا بدانید

آنچه که باید در مورد دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا بدانید

معرفی مشخصات دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا

دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا از خروجی ۶۳۳ آمپر سه فاز در مواقع ضروری برخوردار است، البته در حالتی که نوع موتور برق، دائم کار باشد توان خروجی آن ۵۷۶ آمپر سه فاز می باشد. توان خروجی مولد ۴۰۰ کاوا در مواقع اضطراری ۴۴۰ کاوا و در حالت دائم کار ۴۰۰ کاوا می باشد.

قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا

صدای دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا در حالت توازن ۹۰ دسیبل و در مواقع بی صدا ۷۵ دسیبل است. البته در حالتی که صدای کمی دارد در واقع از کاور صدا گیر یا همان کانوپی به منظور کاهش صدای آن استفاده می شود. سوختی که دیزل ژنراتور های ۴۰۰ کاوا مصرف می کنند همانند قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا به مدل آن بستگی دارد، مثلا موتور برق ۴۰۰ کاوا ولوو ۶۳.۷ لیتر در ساعت استفاده می کند در حالی که دیزل ژنراتور ایویکو ۷۲.۵ لیتر در ساعت بهره می برد. این نوع موتور برق از سیستم خنک کننده ی دیزل کاوا آب خنک برخوردار است که دارای رادیاتور می باشد.

مشخصات ظاهری دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا عبارت است از:

 • طول: ۳۲۰ سانتی متر
 • عرض: ۱۳۰ سانتی متر
 • ارتفاع: ۲۱۰ سانتی متر

قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا و مدل های مختلف آن

جالب است بدانید که دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا از قابلیت اتصال به تابلو چنج اور برخوردار است که علاوه بر آن می توان از تابلو پارالل هم در آن استفاده کرد. ژنراتور دیزل ۴۰۰ کاوا از برد کنترل خودکار برخوردار می باشد که می توان از آن به هنگام نصب و کوپله استفاده کرد.

انواع دیزل ژنراتور

اگر با صنعت سرو کار داشته باشید می دانید که هر وسیله در هر صنعتی شامل زیر شاخه های مختلفی می باشد که این شاخه ها قابلیت های منحصر به فرد خود را دارند. و اما به سراغ انواع موتور برق و همچنین قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا می رویم:

 1. ولوو: قیمتی به حدود ۹۱۰ میلیون تومان دارد ( ۹۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان)
 2. پرکینز: قیمت آن ۹۰۰ میلیون تومان می باشد (۹۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان)
 3. بنز: هزینه ی آن ۶۶۰ میلیون تومان است (۶۶۰۰۰۰۰۰۰ تومان)
 4. لوول
 5. کامینز: آمپر در فاز ۵۷۸_ ولتاژ ۳۸۰ و ۴۴۰_ کنترل پنل ۲.۲
 6. معرفی انواع دیزل ژنراتور

  معرفی انواع دیزل ژنراتور

  فروش دیزل ژنراتور

  اگر به دنبال بهترین و در کنار آن به صرفه ترین دیزل ژنراتور هستید پس باید   را معرفی کنیم که دیزل ژنراتور های مطرح دنیا را به فروش می رساند. شما در این شرکت نه تنها با مناسب ترین قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا  و محصولات با کیفیت رو به رو می شوید، بلکه می توانید با مشاوران این شرکت تماس برقرار کنید تا آن ها به شما برای خرید بهترین ها کمک کند.

  عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت موتور برق های ۴۰۰ کاوا

  در ابتدا باید گفت که عوامل متعددی وجود دارد که به نحوه ی خود روی قیمت این وسیله تاثیر می گذارند، مثل:

  • برند دیزل ژنراتور
  • سوخت مصرفی
  • کاربرد آن و مکانی که قرار است از آن استفاده شود.
  • ابعاد آن
  • مواد به کار رفته در تولید آن

  و عوامل متعدد دیگر که همگی در تعیین قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا تاثیر گذار می باشد.

 7. عواملی که روی قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا تاثیر می گذارند

  عواملی که روی قیمت دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا تاثیر می گذارند

  سخن پایانی

  دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا امکان جا به جایی یا به عبارتی قابل حمل بودن را دارد که از منبع انرژی ثابت استفاده می کند. این موتور برق را می توان در حالت آماده به کار و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر، همانند تولید و ساخت و ساز استفاده کرد. یکی از مزایای منحصر به فرد دیزل ژنراتور ۴۰۰ کاوا این است که به گونه ای طراحی شده است که می تواند تا بیشترین امکان اطمینان و کمترین قابلیت راه اندازی موتور را به مشتری ارائه دهد و هرگونه نیاز او را بر طرف سازد‌.

 8. محصولات مرتبط:
 9. دیزل ژنراتور کاترپیلار
 10. دیزل ژنراتور چینی

 11. مطالب مرتبط:

انواع فیلتر دیزل ژنراتور را چگونه بشناسیم؟

موارد استفاده از ژنراتور گازى دائم كار

 1. ما را در اینستاگرام دنبال کنید.