دسته‌بندی نشده

قیمت ژنراتور برق اضطراری به چه پارامتر هایی بستگی دارد+ کاربرد های این مولد

جدید ترین ژنراتور برق های اضطراری

در حال حاضر یکی از مهم ‌ترین و بحث ها در بازار صنایع موتور ژنراتور برق اضطراری و قیمت ژنراتور برق اضطراری است. این ژنراتور برق ها می تواند جریان الکتریسیته مورد نیاز اماکن مهم را فراهم کند. منظور از اماکن مهم چیست؟ بعضی از مکان ها مانند بیمارستان ها و کارخانه های صنعتی به طور دائمی به برق احتیاج دارند. این بیمارستان ها و یا آزمایشگاه ها دارای تجهیزاتی هستند که بدون برق از کار می افتند و ممکن است زندگی بیماران را به خطر بیندازند. به همین خاطر است که در کارخانه ها، بیمارستان ها و آزمایشگاه های طبی، حداقل یک عدد از این ژنراتور برق اضطراری وجود دارد. به همین خاطر افراد به دنبال فهمیدن قیمت ژنراتور برق اضطراری هستند تا با خرید این مولد ها، در صورت قطع شدن برق، برق فورا متصل می شوند و جریان الکتریکی مورد نیاز خود را فراهم می کند.

قیمت ژنراتور برق اضطراری و نحوه کارکرد آن

به طور کلی دیزل ژنراتور های برق اضطراری دستگاه هایی هستند که دارای دو بخش موتور و بخش ژنراتور می باشند. بخش موتور ژنراتور این دستگاه با کمک سوخت های مناسب دستگاه، جریان الکتریکی و در نهایت حرکت لازم برای کار کردن دستگاه را ایجاد می کند. در بخش ژنراتور در مرحله اول، یک جریان اولیه ایجاد می شود که این جریان از طریق موتور به جریان الکتریسیته یا همان برق و انرژی تبدیل می‌ شود. این بخش، با استفاده از نیروی الکترومغناطیسی می تواند برق مورد نیاز شما را تولید کند.

اجزای تشکیل دهنده موتور برق اضطراری

به طور کلی اجزای تشکیل دهنده این مولد ها و جنس و برند آن ها می تواند بر روی قیمت ژنراتور برق اضطراری اثر بگذارد.
۱- موتور: وظیفه این بخش تامین کرون انرژی مکانیکی موتور برق اضطراری می باشد که هر موتور توان خروجی متفاوتی دارد‌.
۲- آلترناتور: این بخش یک دستگاه تولید کننده برق متناوب است که می تواند نیروی مکانیکی را به نیرو و انرژی مکانیکی تبدیل می کند.
۳- سیستم سوخت: سیستم سوخت در ژنراتور برق های اضطراری مختلف می باشد، از طرفی این سیستم در ژنراتور برق ها متناسب با سوخت آن ها متفاوت است. در نتیجه متناسب با آن قیمت ژنراتور برق اضطراری هم متفاوت است.
۴- تنظیم کننده ولتاژ: تنظیم کننده های ولتاژ می توانند جریان خروجی از ژنراتور های برق اضطراری را از نوع AC به جریان DC و بر عکس تبدیل کنند.
از بخش های دیگر ژنراتور های برق اضطراری می توان به سیستم های روغن کاری، سیستم های سرد سازی و خروجی‌ ها اشاره کرد.

قیمت ژنراتور برق اضطراری و خرید آن

قیمت ژنراتور برق اضطراری و خرید آن

کاربرد موتور برق اضطراری در صنایع

 از ژنراتور برق اضطراری را می توان در مصارف خانگی، مراکز امنیتی، آزمایشگاه های طبی، ویلا ها و حتی بانک ها به کار برد.
همچنین می توان از این مولد در دیتا سنتر ها، سرور ها، مولد های برق کوچک و کارگاهی، برای مصارف اضطراری استفاده کرد.
پالایشگاه‌ ها، انبار ها، کارخانه های صنعتی، استخر های پروش ماهی و… از مکان هایی است که این مدل ژنراتور برق ها به کار برده می شود.

مشخصات فنی ژنراتور های برق اضطراری

مشخصات فنی ژنراتور های برق اضطراری

قیمت ژنراتور برق اضطراری

 موتور برق های اضطراری، توسط برند های متفاوتی تولید می شوند، در نتیجه قیمت هر برند با دیگری متفاوت است.
هر نوعی از ژنراتور برق های اضطراری در مکان های خاصی به کار می روند، پس طبیعتا قیمت این دستگاه برای مصارف خانگی با قیمت آن برای بیمارستان ها متفاوت می باشد.
از طرفی سال کارکرد این ژنراتور برق ها و همچنین ساعت کارکرد آن ها هم بر روی قیمت ژنراتور برق اضطراری اثر می گذارد.
مواردی همچون رنگ، جنس ورق های به کار رفته، تعداد خروجی ها، توان خروجی و… هم از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت این ژنراتور ها است.

کاربرد مهم ژنراتور برق اضطراری در بیمارستان ها

کاربرد مهم ژنراتور برق اضطراری در بیمارستان ها

سخن پایانی

ژنراتور های برق اضطراری زمانی که برق شبکه مورد نظر قطع می شود، بر سر کار می آیند، بنابراین قیمت ژنراتور برق اضطراری با سایر ژنراتور برق ها متفاوت است. مجموعه ما به فروش انواع ژنراتور های برق اضطراری می پردازد شما فقط باید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

محصولات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *