ژنراتور قيمت مناسب

ژنراتور قيمت مناسب

 

ژنراتور قیمت مناسب را از کجا خریداری کنیم؟

هنگام قطعی برق، یک ژنراتور خانه شما را در زمستان گرم یا در تابستان خنک نگه می دارد. زمان قطعی برق، در آشپزی، و آشپزخانه و شارژ کردن کامپیوتر، و تلفن همراهتان، به شما کمک کند. بنابراین، خرید یک ژنراتور قیمت مناسب، می­تواند نقش زیادی برای شما ایفا کند.

در گذشته، ژنراتور برای قطعی های گاه به گاه در دسترس بود. اما قطع برق مرتبط با آب و هوای شدید، ژنراتورها را روز به روز ضروری‌تر می‌کند. یک تخمین از Climate Central، یک سازمان خبری غیرانتفاعی، نشان داد که بر اساس داده‌های دولت و شرکت‌های خدمات شهری، در سراسر ایالات متحده، قطعی‌های مربوط به آب و هوا در دهه گذشته 69 درصد افزایش یافته است که این نیاز افراد برای خرید ژنراتور قیمت مناسب را چندین برابر می­کند.

با این حال، در حالی که یک ژنراتور می تواند نجات دهنده باشد، اگر اقدامات احتیاطی را انجام ندهید می تواند بسیار خطرناک باشد؛ چرا که سالانه ده ها نفر بر اثر مسمومیت با مونوکسید کربن مربوط به ژنراتورها جان خود را از دست می دهند.

ما نمی خواهیم شما – یا هر کسی که به یک ژنراتور متکی است – یکی از آن افراد باشید.

 بعد از خریداری ژنراتور قیمت مناسب، یادتان باشد که در محیط باز از ژنراتور استفاده کنید و حداقل 20 فوت از خانه فاصله داشته باشد و اگزوز از خانه خارج شود. قبل از اینکه ژنراتور را روشن کنید، مطمئن شوید که خانه شما مجهز به آلارم‌های فعال مونوکسید کربن در خارج از اتاق خواب و در هر قسمت از خانه است.

انواع ژنراتورها

  • ژنراتورهای آماده به کار خانگی به طور دائم نصب می شوند و سوخت آن ها پروپان و یا گاز طبیعی است. و در هنگام برق رفتگی، به طور خودکار روشن می شوند. و می توانید با خرید ژنراتور قیمت مناسب، به پیشبرد روند فعالیتی خود کمک بسیار کنید.
  • ژنراتورهای پرتابل و اینورتر را می توان جابجا کرد و در اندازه های مختلف تهیه می شوند.

دیزل ژنراتورهای Inter

  • و نیروگاه‌های قابل حمل باتری‌های بزرگی هستند که برق را برای زمانی که به آن نیاز دارید ذخیره می‌کنند، تنها گزینه برای کسی که مثلاً در یک آپارتمان زندگی می‌کند و هیچ راهی برای راه‌اندازی ایمن ژنراتور در فضای باز ندارد.

پیش از خرید ژنراتور قیمت مناسب،  بهتر است بدانید که این ژنراتورها در واقع ماشین های بسیار ساده ای هستند، آنها بسیار شبیه به نیروگاه برق محلی شما هستند؛ فقط در مقیاس بسیار کوچکتر و به جای سوزاندن زغال سنگ برای تبدیل توربین ها، از موتورهایی برای تبدیل بنزین، گاز طبیعی، پروپان یا سوخت دیزل به برق مفید استفاده می کنند.

راهنمای خرید ژنراتور قیمت مناسب

هنگام انتخاب ژنراتور قیمت مناسب، شما باید به چند نکته توجه کنید.

 این راهنمای ساده به شما کمک می کند تا خریدی آگاهانه و مطمئن داشته باشید

موارد اصلی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

  1. توان نهایی (با وات یا KVA اندازه گیری می شود)

دو اندازه گیری اصلی توان برای ژنراتورها وجود دارد: وات راه اندازی و وات در حال اجرا.

هنگام خرید ژنراتور قیمت مناسب، باید نوعی را خریداری کنید که بتواند توان راه‌اندازی تجهیزاتی را که می‌خواهید استفاده کنید، کنترل کند. به عنوان یک قاعده کلی، وات راه اندازی به طور کلی حدود 2-3 برابر وات در حال اجرا یک دستگاه است. با این حال، این متفاوت است، و بهترین شرط شما این است که دفترچه راهنمای دستگاهی را که قصد دارید روشن کنید، برای مقدار دقیق آن بررسی کنید.

دیزل ژنراتورهای Inter

  1. بیشتر نمونه­های ژنراتور قیمت مناسب با قابلیت جا به جایی، با بنزین کار می کنند، اما موتورهای دیزلی معمولاً دارای راه اندازی سخت تر هستند و  قیمت بالاتری نسبت به نمونه­های بنزینی دارند؛ اما عمر طولانی تری دارند، به خصوص زمان استفاده مداوم.

برای مدل های بزرگتر، به دلیل هزینه سوخت پایین تر، کارکرد دیزل ارزان تر خواهد بود.

توصیه می کنیم برای جلوگیری از رشد قارچ دیزل و کاهش کیفیت آن از یک نرم کننده با سوخت دیزل استفاده کنید

  1. بک آپ (ایستا)

اگر به دنبال برق پشتیبان خانگی هستید، قابلیت حمل و نقل در اولویت نخواهد بود. خرید ژنراتور قیمت مناسب ثابت، مزایای زیادی دارد.

آنها معمولاً ساکت‌تر، دارای راه‌اندازی آسان‌تر، و قدرتمندتر از گزینه‌های قابل حمل هستند. به‌علاوه، اگر به خانه یا محل کار شما متصل شده‌اند. (این کار را خودتان انجام ندهید!) وقتی برق قطع می‌شود، با سیم‌های داخلی هیچ مشکل تداخلی وجود نخواهد داشت.

خریداری ژنراتور قیمت مناسب برای کمپینگ، موتورخانه، دریانوردی، کارهای روزمره یا استفاده اولیه در خانه بسیار مفید است. و در این موارد، احتمالاً به انواع قابل حمل احتیاج دارید.

مهم ترین مساله هنگام خریداری ژنراتور قیمت مناسب قابل حمل، این است. که چه نوع راه اندازی مدنظرتان است.

در این مورد، هر دو گزینه شروع باتری، و استارت کشی در دسترس هستند.

ژنراتور برند کاترپیلار

ژنراتور برند کاترپیلار

 

  1. سنتی یا اینورتر

فناوری اینورتر این مدل‌ها را برای تامین انرژی الکترونیک حساس، مانند کامپیوتر، تلویزیون، مایکروویو و غیره عالی می‌سازد. آنها موج سینوسی تمیزی از الکتریسیته تولید می‌کنند. که تضمین می‌کند هیچ نوسانی برق وجود نخواهد داشت.

 

با استفاده از یک اینورتر در مصرف سوخت صرفه جویی می کنید، بی صدا است، به آرامی کار می کند. و برای محیط زیست بهتر است.

 شما می­توانید برای خریداری ژنراتور قیمت مناسب ، روی میکاپاور حساب کنید. چرا که میکاپاور، بزرگترین تهیه کننده ژنراتورهای گازی و دیزلی در کشور است. که سابقه فعالیتی بسیار درخشانی دارد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

محصولات مرتبط: