مشخصات فنی ژنراتور استمفورد و قابلیت های آن

مشخصات فنی ژنراتور استمفورد و قابلیت های آن

ژنراتور استمفورد جز بهترین ژنراتورها در دنیا است. این ژنراتور از لحاظ کیفیت قطعات و راندمان بالا در رده های ابتدایی بین ژنراتورهای مشابه خود در بین دیگر برند ها است. این کمپانی به دلیل تقاضای بالا برای محصولات خود، تعدادی مجموعه ی دیگر در کشورهای مختلف تاسیس کرده تا پاسخ گوی نیاز مشتریان خود باشد. شما در صورتی که قصد خرید ژنراتور استمفورد دارید با بررسی مشخصات فنی ژنراتور استمفورد و همچنین دریافت مشاوره از کارشناسان این حوزه می توانید بهترین ژنراتور را خریداری کنید.

ژنراتور

در دنیای امروز به دلیل پیشرفت سریع تکنولوژی، وابستگی زندگی انسان به برق بسیار زیاد شده است. در صورت قطع شدن برق به دلایلی چون فشار بالای شبکه برق، بلایای طبیعی، خطای انسانی و یا مناطقی که  از زیر ساخت های شبکه دور هستند، ممکن است دچار مشکلات متعددی شوند که گاه موجب خسارات جبران ناپذیری می شود. ژنراتور ها به وسیله تبدیل انواع مختلف سوخت به انرژی الکتریکی می توانند به عنوان برق جای گزین استفاده شوند. با بررسی مشخصات فنی ژنراتور استمفورد می توان متناسب با کاربردی که برای آن در نظر گرفته شده آن را تهیه کرد و در مواقع ضروری از آن استفاده کرد.

مشخصات فنی ژنراتور استمفورد

از جمله مشخصات فنی ژنراتور استمفورد می توان به این اشاره کرد که این ژنراتورها در دو نوع جفت بلبرینگ  و تک بلبرینگ تولید می شوند. ژنراتورهای مدل جفت بلبرینگ که شفت دار است و ژنراتورهای تک بلبرینگ دارای صفحه ای و یا نوعی دیسکی است و این مدل از ژنراتور ها در قالب استاندار SI1، SI2، SI3 تولید می شوند. ژنراتور استمفورد که دارای انواع تک فاز و همچنین سه فاز به بازار عرضه شده است. این ژنراتورها در قالب ژنراتورهای دو، چهار و شش پل موجود است. بر اساس مشخصات فنی ژنراتور استمفورد می توان انواع اضطراری و دائمی را نیز به دو دسته تقسیم کرد.

سوخت این ژنراتور در سه نوع دیزل، گاز و بنزین موجود است

سوخت این ژنراتور در سه نوع دیزل، گاز و بنزین موجود است

از جمله قابلیت های این ژنراتور امکان کوپل شدن آن با مدل های مختلف موتور است. سوخت این ژنراتور می تواند از نوع گاز، بنزین و یا دیزل نیز باشد. با توجه به مشخصات فنی ژنراتور استمفورد می توان گفت این ژنراتور یکی از بهترین ژنراتورهای موجود در بازار است. در ادامه به بررسی مشخصات چند مدل از این ژنراتور می پردازیم.

ژنراتور استمفورد مدل PI044

ژنراتور استمفورد سری PI044 دارای محدوده توانی 7.5 تا 17.5 کاوا موجود است. این ژنراتور به منظور مصارف کوچک خانگی و همچنین کارگاهی تولید شده است.

قابلیت کوپل با هر نوع موتور در قدرت های مختلف

قابلیت کوپل با هر نوع موتور در قدرت های مختلف

ژنراتور استمفورد مدل PI144

استمفورد سری PI144 توانی در محدوده 20 تا 42.5 کاوا دارد و می تواند با موتورهایی با 25 تا 55 اسب بخار کوپل شود.

ژنراتور استمفورد UCI224

ژنراتور استمفورد سری UCI224 یک ژنراتور سه فاز است و دارای چهار پل است. این ژنراتور توانی در حدود 42.5 تا 85 کاوا دارد. این نوع از ژنراتور برای کارگاه و مصارف متوسط استفاده می شوند.

مزایای بیشمار ژنراتور استمفورد .و کاربرد های خانگی و صنعتی آن

مزایای بیشمار ژنراتور استمفورد .و کاربرد های خانگی و صنعتی آن

ژنراتور استمفورد UCI274

از مشخصات فنی ژنراتور استمفورد مدل UCI274 می توان به رنج توان آن اشاره کرد که در محدوده 100 تا 250 کاوا قرار دارد. این ژنراتور نیز یک ژنراتور سه فاز است و دارای چهار پل است. این ژنراتور می تواند با انواع موتورها در کاربرد های صنعتی و نیمه صنعتی کوپل شود.

مزایای ژنراتور استمفورد

با توجه به مشخصات فنی ژنراتور استمفورد می توان متوجه شد که این ژنراتور مجهز به قطعات جانبی است که برای کاربردهایی در فضای باز و خارج از محیط کارخانه مناسب است. این ژنراتور با توجه به کیفیت بالایی که دارد قیمت آن بسیار مناسب است. در انتخاب نوع ژنراتور که چه سوختی مصرف کند کاملاً دست خریدار باز است و می تواند با توجه به سوختی که فراهم کند، ژنراتور خود را خریداری کند. مشخصات فنی ژنراتور استمفورد نشان دهنده ی این است که این نوع از ژنراتورها امکان کار کردن در دمای خیلی پایین و دمای خیلی بالا را دارند و در برابر تغییر شرایط جوی جز مقاوم ترین ژنراتور ها هستند. ژنراتور استمفورد قابلیت استفاده در کاربردهای متفاوت کارگاهی و خانگی تا کاربرد های بسیار بزرگ و صنعتی را دارد.

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتور Gen Power

دیزل ژنراتور ولوو

مقالات مرتبط:

نکاتی در مورد ژنراتور استمفورد ترکیه ای

ویژگی، کاربرد و مزایای ژنراتور استمفورد

ما را در اینستاگرام دنبال کنید