دیزل ژنراتور کوچک برای چه منظور استفاده می شود؟

دیزل ژنراتور کوچک برای چه منظور استفاده می شود؟

 

دیزل ژنراتور کوچک در اصل خصوصیات دیزل ژنراتورهای معمولی را دارد. اما با این تفاوت که این دیزل ژنراتور، کوچک و قابل حمل است. این نوع دیزل ژنراتورها در هوای خنک فعالیت می کنند. و منبع با قدرت برق  هستند. دیزل ژنراتور  پشتیبان اقتصادی برای کاربردهای ثابت و یا متغیر است. به طور مثال استفاده از این دیزل ژنراتورها در اصناف، سایت های معدن، الزامات کشاورزی، پیمانکاران حرفه ای و… مناسب است.

این نوع دیزل ژنراتور  می تواند برای زمان های بحرانی مانند: کولاک، گردباد و … به طور گسترده در دسترس باشد.

دیزل ژنراتور کوچک

مزایای دیزل ژنراتور کوچک چیست؟

از مزایای اولیه این نوع دیزل ژنراتورها می توان به قابل حمل بودنشان اشاره کرد و همین موضوع می تواند در بین مصرف کنندگان جذابیت بیشتری ایجاد کند. برای استفاده از یک منبع قدرت فوق العاده در زمان اضطراری قطع برق، دیزل ژنراتور کوچک را در نظر داشته باشید. در کل دیزل ژنراتور کوچک به خاطر مزایای زیر، بسیار مورد اطمینان است و در صنایع مختلف  مورد استفاده قرار می گیرد:

  • دیزل ژنراتور کوچک گازی همراه با تعمیر و نگهداری کم
  • یک منبع قدرت قابل اعتماد در طول قطع برق
  • قابل حمل و استفاده در مواقع ضروری
  • دیزل ژنراتور کوچک قادر است تا برای بارهای بزرگتر و برای مدت زمان طولانی تری دسترسی به قدرت برق داشته باشد.

 

 

خروجی قدرت

خروجی قدرت

پر کاربردترین دیزل ژنراتور کوچک

بهترین و پر کاربرد ترین دیزل ژنراتور  که قابل حمل نیز می باشد، ماشین نجات غریق کوچک است، که فعالیت خود را در حین انجام عملیات قطع نمی کند و برق را در خود ذخیره می کند. بنابراین در این مواقع شما به خرید منبع پشتیبان برق دیگری نیاز نخواهید داشت. استفاده دیزل ژنراتور کوچک برای پشتیبانی برق خانه و دفتر کاملا مناسب است. این دیزل ژنراتور به خوبی کار می کند و نیازهای شما را پاسخگو می باشد.

 

بهترین دیزل ژنراتور کوچک

 اگر می خواهید بهترین و کم تعمیرترین  دیزل ژنراتور را تهیه کنید، از دیزل ژنراتور کوچک غافل نشوید؛ چرا که هم از نظر سوخت کارآمد و با دوام است و هم نیاز به تعمیر ندارد و نگهداری از این نوع دیزل ژنراتور زحمت کمتری دارد، که می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

کدام دیزل ژنراتور کوچک بهترین است؟ شاید سوال خیلی ها باشد، اما وقتی به سراغ بهترین های دیزل ژنراتور می رویم و نمی توانیم از بین آن ها انتخاب صحیحی داشته باشیم؛ ناچارا دیزل ژنراتور بنزینی توجه ما را به خود جلب می کند.

 

اندازه مخزن دیزل ژنراتور کوچک

دیزل ژنراتور  از بهترین برندها در دسترس است، این نوع دیزل ژنراتور که قابل حمل نیز می باشد، مخزن سوخت 3.8 گالن دارد و می تواند با این مقدار سوخت، 12 ساعت با بازده 50 درصد کار کند و بدون اختلال به فعالیت خود ادامه دهد.

 

قدرت در دیزل ژنراتور کوچک

قدرت در دیزل ژنراتور

خروجی قدرت در دیزل ژنراتور کوچک

برای دیزل ژنراتور کوچک می توان خروجی قدرت را 6500 وات در نظر گرفت، تا بتوان برای پروژه ها برنامه ریزی کرد. اما وقتی که دیزل ژنراتور کوچک در حال کار است، خروجی قدرت آن 5500 است.

سیستم دیزل ژنراتور زمانی شروع به فعالیت می کند که سیستم با دو واحد برق همراه باشد و یک گزینه کنترل پنل از راه دور نیز داشته باشد.

 

مشخصات موتور دیزل ژنراتور کوچک

موتور دیزل ژنراتور کوچک قدرتمند است؛ این دیزل ژنراتور دارای قدرت 9 اچ پی، 418 سی سی تک سیلندر و 4 چرخه دیزلی می باشد که سیستم پیشرفته تزریق سوخت باعث شده است تا سوخت آن کارامد تر باشد و برای بهره برداری بیشتر از سوخت کم که تمام نیازهای قدرت را برآورده می کند، تضمینی به ما ارائه دهد.

 

ویژگی های امنیتی در دیزل ژنراتور کوچک

وجود آلترناتور در دیزل ژنراتور کوچک باعث می شود تا سیستم تنظیم کننده ولتاژ خودکار بدون تعمیر و نگهداری در سیستم برقرار باشد. یک حسگر دیگر نیز در سیستم دیزل ژنراتور کوچک وجود دارد که حسگر خاموش کردن است و حسگر دیگر هم باعث تنظیم کم کردن روغن به صورت خودکار است.

 

سطح نویز در دیزل ژنراتور کوچک

در این دیزل ژنراتور کوچک قابی وجود دارد، که تمام دستگاه را محصور می کند و باعث حفاظت کامل از موتور و ژنراتور می شود. این قاب، سطح سر و صدای دستگاه را کاهش می دهد و باعث ضد صدا شدن سیستم می گردد.

 

کنترل پنل در دیزل ژنراتور کوچک

کنترل پنل در این دستگاه باعث تمرکز بر روی ویژگی های سیستم می شود، مانند:

  • ویژگی متر ولتاژ در این دستگاه
  • مدار شکن
  • شاخص های شاخه
  • کم نفت و کم سوخت
  • خروجی برق از دستگاه

 

به این ترتیب آشنایی مختصری از دیزل ژنراتور کوچک را عنوان کردیم، که پشتیبان قدرت مورد نیاز شما است.

‏‏

مطالب مرتبط:

 

محصولات مرتبط: