بلاگ

ژنراتور گازسوز وارتسیلا چه مشخصات منحصر به فردی دارد؟

ژنراتور گازسوز وارتسیلا

ژنراتور گازسوز وارتسیلا از اولین ژنراتورهای نسل جدید می باشد. این ژنراتورها دارای سرعت عملکرد بالایی هستند که به عنوان یک تعیین معیار جدید در کارایی، طراحی شده اند. توسعه چنین ژنراتورهایی نتیجه مستقیم تلاش این برند برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است. ژنراتورهای طراحی شده وارتسیلا، توانسته اند تا با انجام تمام تعهدات خود نسبت به مشتریان، در میدان رقابت سربلند باشند.

پیشتازان بازار رقابت ژنراتورهای گازسوز

پیشتازان بازار رقابت ژنراتورهای گازسوز

چرا ژنراتور گازسوز وارتسیلا در بازار رقابت پیشتاز است؟

  •  ویژگی های فنی قابل توجه

این ژنراتورها در پیکربندی‌ های 8 تا 16 سیلندر موجود هستند. همچنین توان خروجی آن ها از 4.2 تا 8.8 مگاوات می باشد که به خوبی می تواند نیازهای مختلف هر مشتری را پاسخ دهد. این بازه توان خروجی، مطابق با نیاز بسیاری از صنایع و حتی نیاز مشتریان در محیط های خانگی است. پوشش چنین گستره وسیعی از نیاز، طیف مشتری های این ژنراتور را نیز وسیع تر کرده است.

هر چند این موضوع به معنای کاهش کیفیت فنی دستگاه نیست. همواره انواع مختلف ژنراتور گازسوز وارتسیلا دارای سیلندرهایی پر قدرت بوده اند و به خوبی ورودی و خروجی را تحت کنترل دارند.

  • سازگاری با محیط زیست از لحاظ مصرف سوخت

ژنراتور گازسوز وارتسیلا بهترین مصرف سوخت را در بین سایر ژنراتورهای گازی از سایر برندها دارد. مصرف سوخت یک عامل تاثیرگذار در رتبه بندی ژنراتورهای گازسوز است. این عامل مهم است؛ چرا که به طور مستقیم بر سازگاری ژنراتور با محیط زیست تاثیر می گذارد. این ژنراتور دارای کمترین مصرف سوخت در یک محدوده عملیاتی وسیع می باشد.

این روزها به دلیل خطر آشکاری که از سمت آلاینده های ژنراتورها برای محیط زیست وجود دارد، اگر از لحاظ مصرف سوخت استاندارد نباشند، مجوز عرضه نخواهند داشت. این مجوز عرضه در بازارهای بین المللی اهمیت بیشتری دارد. ژنراتور گازسوز وارتسیلا کارایی بالا و ارزش های زیست محیطی خود را در کل چرخه طراحی، تولید و توزیع حفظ کرده است.

بهینه سازی مصرف سوخت در برند وارتسیلا

بهینه سازی مصرف سوخت در برند وارتسیلا

  • هزینه های جانبی کنترل شده

ژنراتور گازسوز وارتسیلا، عملکرد فوق العاده خود را در سراسر محدوده عملیاتی، به طور کامل حفظ می کند. طراحی مدولار آن باعث کاهش قابل توجه زمان و هزینه های تعمیر و نگهداری می شود و در نتیجه در دسترس بودن نیرو را بهبود می بخشد و نیاز به قطعات یدکی را کاهش می دهد.

  • پشتیبانی حرفه ای برند از ژنراتورها

اینکه یک برند محصولی را عرضه و روانه بازار کند یک بخش ماجرا است و اینکه از آن محصول در بازار پشتیبانی کند، طرف دیگر ماجرا است. این پشتیبانی در چندین بعد مختلف می تواند صورت بگیرد. برای مثال، باید شرکت، قطعات تعمیری و جایگزین ژنراتور گازسوز وارتسیلا را در طول بلند مدت به بازار عرضه کنند. حتی باید مشکلات نمونه های آزمایشی را به طور کامل در نمونه های بعدی حل کنند. این پشتیبانی فنی و علمی، باعث تداوم استفاده از این ژنراتورها می شود.

ژنراتور گازسوز وارتسیلا در چه مواردی کاربرد دارد؟

این ژنراتورها به گونه ای طراحی شده اند که برای طیف گسترده ای از انواع کشتی ها و کاربردهای صنعتی مناسب باشند. آن ها هم به عنوان یک موتور محرکه اصلی و هم در پیکربندی سیستم و یا به عنوان یک موتور کمکی مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور کلی ژنراتور گازسوز وارتسیلا در هر جایی که انعطاف پذیری عملیاتی، چگالی توان بالا، فواصل طولانی بین تعمیرات اساسی و سطوح بالای ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار باشند، کاربرد دارد.

ویژگی هایی که در طراحی و مهندسی آن گنجانده شده است، باعث شده تا گستره کاربرد و تحمل فشار آن بسیار بالا باشد. هر کسب و کاری که نیاز به صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش آلاینده ها به سبب تغییرات تکنولوژیک داشته باشد، می تواند از این ژنراتورها استفاده کند.

سطح ایمنی بالا ژنراتورهای گازسوز

سطح ایمنی بالا ژنراتورهای گازسوز

سخن پایانی

ژنراتور گازسوز وارتسیلا با داشتن ساختار فنی علمی و با پیروی از آخرین یافته های تحقیقاتی، به دنبال ارائه بهترین ها است. ارائه بهترین ها در چارچوبی صورت می گیرد که تمهیدات لازم درباره حفاظت از محیط زیست نیز لحاظ می شود. این ژنراتورها چندین معیار خرید را به طور همزمان در خود جای داده اند. اگر به دنبال یک ژنراتور مناسب هستید که از هر لحاظ نیاز شما را بر طرف کند، حتما ژنراتور گازسوز وارتسیلا را به عنوان یک انتخاب اصلی مد نظر داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

ژنراتور گازسوز وارتسیلا چه مشخصات منحصر به فردی دارد؟

همه چیز در ارتباط با موتور دیزلی INTER

محصولات مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *