بلاگ

موتور برق خانگی ارزان را از کجا تهیه کنیم؟

موتور برق خانگی ارزان را از کجا تهیه کنیم؟

 

برای خرید موتور برق خانگی ارزان، موارد زیادی هست که باید در نظر بگیرید.

انواع موتور برق، بهترین ابزاری است که می تواند خیال شما را از بابت قطعی برق راحت کند. بهترین ژنراتور خانگی می‌ تواند دمای خانه شما را تنظیم کند و مواد غذایی یخچال و فریزر شما را به عنوان منبع برق پشتیبان نجات دهد و در هنگام قطع برق، برق مورد نیاز تمام وسایل ضروری را تأمین کند.

پیش از خرید موتور برق، این نکته را در نظر بگیرید که  برای مصارف خانگی، از موتور برق هایی استفاده می شود که صدای کمتری تولید کنند و اصطلاحاً از نوع سایلنت باشند تا برای ساکنین خانه، مزاحمت نداشته باشد، به خاطر داشتن همین ویژگی، معمولاً این نوع موتور برق ها قیمت بیشتری نسبت به سایرین دارند .

با وجود تنوع بسیار زیاد موتور برق ها در بازار، انتخاب برای شما سخت می شود و شما را سردرگم می کند؛ اما ما به شما کمک می کنیم تا با در نظر گرفتن نکات مهم، بتوانید موتور برق ارزان قیمت تر را خریداری کنید.

موتور برق هایی که برای مصارف خانگی استفاده می شوند، دارای توان های کمی هستند و معمولاً فقط هنگام قطع شدن برق می توان آنها را به کار برد.

موتور برق بنزینی کامینز 1

موتور برق بنزینی کامینز 1

نکات مهمی که باید در هنگام خرید موتور برق خانگی در نطر بگیرید

  • قیمت

قیمت، یکی از مهم ترین فاکتور های مورد نظر هنگام خریداری است.

وقتی صحبت از موتور برق های قابل حمل به میان می آید، قیمت ها می توانند به شدت متفاوت باشند. به طور معمول، قیمت یک موتور برق به میزان توان آن و مقدار استفاده شما از آن بستگی دارد.

 

  • منبع انرژی

هر موتور برق یک منبع انرژی دارد. بسیاری از موتور برق ها از بنزین معمولی استفاده می کنند. با این حال، برخی دیگر ممکن است از دیزل استفاده کنند، در حالی که تعداد انگشت شماری از پروپان استفاده می کنند.

برای خرید موتور برق خانگی ارزان توجه داشته باشید که هزینه سوخت دیزل بیشتر از بنزین معمولی است، اما اغلب زمان بیشتری می سوزد و به ازای هر گالن انرژی بیشتری به شما می دهد. البته، اگر توجه کرده باشید شوید، موتور های دیزلی بوی منحصر به فردی دارند که معمولاً برای مصارف خانگی استفاده نمی شوند.

تولید برق

مقدار توانی که یک ژنراتور قابل حمل تولید می کند (و مدت زمانی که می تواند جریان الکتریکی را تولید کند) مهم است.

بنابراین حتماً این نکته را در نظر بگیرید که موتور برق قرار است برق چه لوازمی را تأمین کند و به همان میزان، گزینه های خود را در خرید موتور برق خانگی ارزان انتخاب کنید.

موتور برق گاز سوز دوسان 1

موتور برق گاز سوز دوسان 1

 

  • اندازه

در آخر، اندازه و وزن را در نظر داشته باشید. برای موتور برق های خانگی، بهترین گزینه، مواردی است که وزن و اندازه کوچکتری دارند که فضای کمتری اشغال کنند و در صورتی که فضای کمی دارید، برای شما محدودیت ایجاد نکند.

برای آشنایی با نمونه های مختلف موتور برق ها و فاکتورهای مهمی که باید در حین خرید در نظر بگیرید، مطالب مختلفی بخوانید و بهترین موتور برق خانگی ارزان برای استفاده خود را انتخاب کنید.

 

انواع ژنراتور خانگی

در انتخاب بهترین موتور برق خانگی ارزان برای قطع برق انواع مختلف و متنوعی وجود دارند که هر نوع مزایا و معایب خاص خود را دارد و یکی از آنها موتور برق هایآماده به کار خانگی هستند که به بررسی ویژگی های کلی آن می پردازیم:

ژنراتورهای آماده به کار خانگی

ژنراتورهای آماده به کار خانگی، ژنراتورهای بزرگ و دائمی هستند که برای تأمین برق خانه در هنگام قطع برق در خانه استفاده  می شوند. آنها مجهز به یک بخش انتقال اتوماتیک هستند که به اتوماتیک وار منبع تغذیه ژنراتور را در صورت تشخیص فقدان برق روشن می کند. اغلب انواع موتور برق خانگی ارزان، با بنزین کار می کنند اما موتور برق های آماده به کار، معمولاً با گاز طبیعی یا پروپان تغذیه می شوند.

اما در کل بهترین پیشنهاد برای شما این است که نیاز های خود و میزان فضایی که در اختیار دارید را مد نظر بگیرید تا بتوانید مناسب ترین موتور برق خانگی ارزان را تهیه کنید.

 

محصولات مرتبط:

دیزل ژنراتورهای ولوو پنتا

بهترین موتور برق صنعتی

دیزل ژنراتور کاترپیلار

 

مطالب مرتبط:

محبوب ترین برند های موتور برق داخل و خارج از کشور

نحوه خرید ژنراتور برق گازسوز برند و با کیفیت در ایران

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *