بلاگ

قیمت ژنراتور گازی 40 کاوا

1 8 قیمت ژنراتور گازی 40 کاوا

اکثرا لوازمی که ما برای زندگی روزمره خود از آن استفاده می نماییم به انرژی برق نیازمند هستند. وابستگی امور زندگی تمامی انسان ها به این انرژی غیر قابل انکار می باشد. اما قطعی برق نیز مشکلی می باشد که غیر قابل پیش بینی است و ممکن است هر زمانی پیش بیاید. برای مراکز اداری، مسکونی، تجاری و تولیدی بسیار لازم است که یک پشتیبان برق اضطراری داشته باشند. ژنراتور گازی و دیزل ژنراتور ها برای این مواقع بسیار مفید هستند.

چرا از ژنراتوهای  گازی  40 کاوا استفاده نماییم؟

ژنراتور های گازی از عناصر نام برده تشکیل شده اند: یک موتوری که با احتراق گاز کار می کند، شاسی نگهدارنده، استراکچر ژنراتور، مخزن سوخت ژنراتور، تابلوی قدرت و فرمان،  اگزوز ژنراتور، رادیاتور می باشد. در بین این اجزا موتور احتراقی که مستقیما با سوخت گاز کار می کند مهم ترین بخش است. از ژنراتور های گازی استفاده می کنیم چرا که سوخت آنها در تمامی نقاط ایران قابل دسترسی می باشد، محیط زیست را کمتر دچار تهدید می نمایند، صدای آنها در حین کار بسیار کمتر از دیگر ژنراتور هاست، با توجه به هزینه بالای سوخت هایی مانند بنزین و گازوئیل قیمت گاز بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

ژنراتور گازی آماده به کار است

ژنراتور های گازی که معمولا برای ساختمان های تجاری، مسکونی و صنعتی نصب می گردند همیشه در حالت آماده به کار می باشند. این ژنراتور ها به صورت دائمی در مکان مورد نظر نصب می شوند و سوخت این وسیله از شبکه گاز محلی تامین می گردد. زمانی که برق قطع شود این ژنراتور به صورت خودکار در دوره زمان اضطراری که برایش معین کرده اند کار می کند. اگر بیش از زمانی که برایش تعیین کرده اند کار کند باعث خرابی دستگاه می گردد.

قیمت موتور برق گازی جین پاور

قیمت موتور برق گازی جین پاور

از چه برندی ژنراتور گازی خریداری کنیم؟

ژنراتور هایی با برند کامینز، ولو، پرکینز، کاترپیلار، دوسان، ام تی یو، لوول، دویتس ام وی ام، وارتسیلا،  jenbacher ، دیزل ژنراتور inter که کوبله شده شرکت Gen Power می باشند بهترین ها در نوع خود هستند. برای نیروگاه ها که به توان انرژی بالایی برای سیستم برق اضطراری نیاز دارند ژنراتور گاز سوز کاترپیلار توصیه می گردد. در مجتمع های مسکونی و تجاری می توان از ژنراتور های گازی 40 کاوا تا 60 کاوا پرکینز بهره ببرند. پرکینز همیشه بهترین و با کیفیت ترین ژنراتور ها را از 10 کاوا تا 2000 کاوا عرضه کرده است. برند لوول نیز در تولید ژنراتور دیزلی پیشتاز است که ساخته کشور چین بوده و توانسته رضایت مشتریان بسیاری را به خود جلب نماید البته که محصولات آن به نوعی کپی از برند پرکینز است. ولوو دارای محصولاتی بسیار کم سر و صدا است که تولید شده در قاره اروپا می باشند و به هیچ وجه نمی توانید همتای چینی برای آن بیابید.

کاتالوگ ژنراتور گازسوز

کاتالوگ ژنراتور گازسوز

قیمت ژنراتورهای  گازی

این ژنراتور ها به دو صورت کوبله فابریک و کوبله متفرقه وارد کشور می گردند تا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. این تفاوت در کوبله کردن مربوط به تفاوت در جنس و کیفیت متریال جانبی یک ژنراتور است. تفاوت در جنس تابلو قدرت یا فرمان، نوع و کیفیت رنگی که در رنگ آمیزی شاسی و بدنه استفاده شده، ضخامت فولاد شاسی، مقاوم سازی شاسی و استراکچر و تمامی متعلقات آن یعنی رادیاتور و… می باشد. تمامی این تفاوت ها باعث متغیر بودن قیمت و هزینه ژنراتور می گردد. البته که کوبله کردن فابریک و غیر فابریک موتور و ژنراتور دارای یک استاندارد کلی و ثابت است که باید رعایت گردد. اگر طبق استاندارد ساخته نگردند آنگاه دمای موتور افزایش یافته و باعث ایجاد استهلاک شده و راندمان موتور نیز کاهش می یابد.

ژنراتورهای گازی خانگی

ژنراتورهای گازی خانگی

ژنراتور گازی Inter با کوبله شرکت Gen Power

ژنراتورهای گازی Gen Power با داشتن موتور اینتر به صورت یک محصول مشترک از کشور های آرژانتین و برزیل است. البته که این ژنراتور تحت لیسانس شرکت اینتر موتور آمریکا می باشد. این محصول را در شرکت Gen Power ترکیه کوبله کرده و تولید می کنند. شرکت MicaPower به عنوان نمایندگی دیزل ژنراتور Gen Power ژنراتور های گازی 40 کاوا را با ضمانت نامه در اختیا مشتریان عزیز قرار می دهد. مقرون به صرفه بودن و مرغوبیت بالای این کالا است که توانسته نظر مثبت بسیاری از افراد و مشاغل مختلف را به خود جلب نماید.

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *